Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydech w TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zakupilem do swijego audi dwa wydechy i mam zamiar to rozspawac na dwie strony czy bendzie z tego fajy dzwiek?????

Opublikowano

A jakie to wydechy??Zazwyczaj w dieslu zmiana wydechu nie bardzo zmienia dziwęk , no chyba , że robisz wydech przelotowy to w dolnej partii obrotów jakieś fajne dzwięki się wydobywają :mrgreen:

Opublikowano

Jak niebędziesz miał fajek to będziesz miał zawsze okopcony tył. Moim zdaniem w dieslu fajnie wyglądają fajeczki :D

Opublikowano
A jakie to wydechy??Zazwyczaj w dieslu zmiana wydechu nie bardzo zmienia dziwęk , no chyba , że robisz wydech przelotowy to w dolnej partii obrotów jakieś fajne dzwięki się wydobywają :mrgreen:

w dolnej jak w dolnej ale w gornej... :twisted:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Jak niebędziesz miał fajek to będziesz miał zawsze okopcony tył. Moim zdaniem w dieslu fajnie wyglądają fajeczki :D

Bzdura :twisted:

U mnie d*pa czysciutka caly czas a wydeszek taki :

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/a11.jpg

Pozdro :razz:

Opublikowano

Może masz benzyne :mrgreen:

Opublikowano

jezeli TDI to tylko fajki do dolu ...... zadnych udziwnien ...... :twisted:

Opublikowano
jezeli TDI to tylko fajki do dolu ...... zadnych udziwnien ...... :twisted:

Dokładnie :mrgreen: :mrgreen:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wojtek_a4 witam kolege z lubuskiego

;).. wydech jest super..

Opublikowano
spanky napisał/a:

jezeli TDI to tylko fajki do dolu ...... zadnych udziwnien ...... :twisted:

Dokładnie :mrgreen: :mrgreen:

zgadzam sie w 100% ladnie doczyscic i jest super

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajki do dołu,zadne wydechy !! :razz:

Opublikowano

U mnie koles ma audika i ma podwojny tlumik zadarty lekko do gory i ma caly zderzak czarny i lampe lewa :mrgreen:

Opublikowano
U mnie koles ma audika i ma podwojny tlumik zadarty lekko do gory i ma caly zderzak czarny i lampe lewa :mrgreen:

tzw DTM look, oj czasami to glupota ludzka mnie jeszcze zaskakuje :wink:

Opublikowano
U mnie koles ma audika i ma podwojny tlumik zadarty lekko do gory i ma caly zderzak czarny i lampe lewa :mrgreen:

:shock: :???:

Opublikowano

jak by tak przejechac palcem po zderzaku to bys zebral z 2cm czarnej sadzy :mrgreen: glupota ludzka niezna granic :mrgreen: ma szczescie ze jest kolor ciemny bordowy co dopiero by bylo gdyby byl bialy :mrgreen: :o

Opublikowano

Szewczenko7, a ta sadza mu sie nie wzera w lakier?? bo chyba tego sie juz nie doczysci....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.