Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] opinie otel nokia c6


Rekomendowane odpowiedzi

witam przosze uzytkowników tel nokia c6 o opinie jak sie go użytkuje i ogulnie czy warto kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego ma ci telefon służyć, jeśli do rozrywki to odpada ma przestarzałego symbiana który nie ma szans z adroidem :tongue4:, jeśli do dzwonienia to ok. :good: ale ogólnie cegła wedłóg mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten telefon i jest bardzo fajny pod względem np GPS mapy z ovi są dokładne i czytelne aplikacji tez jest sporo, lecz jest jeden problem z aplikacjami jeżeli ściągnie się jakąś z neta to trzeba podpisywać ją własnym certyfikatem, kiedyś bezproblemowo można było go sobie wyrobić teraz już jest problem trzeba łamać symbiana. Sms'y pisze się wygodnie dzięki klawiaturze qwerty. Ogólnie telefonik bardzo przyjemny. Miałem do wybory C6 albo Xperie X8 wybrałem C6 i jestem bardzo pozytywnie zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że z C6 możesz być zadowolony. Taka wersja 5800 z fizyczną klawiaturą QWERTY. Ogólnie sam używałem tylko symbiana od około 5 lat. Ale jak kolega wyżej napisał. Czas na androida. Ale jak najbardziej "nowa" wersja symbiana nie jest zła:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem ten telefon pół roku temu jako nowy z sieci play na przedłużenie umowy, i niestety od początku problemy, pierwsza usterka: zanikanie zasięgu- usunięta przez serwis w ramach gwarancji, druga brak działania auto rotacji, również serwis (wymiana płyty głównej), trzecia- posłuszeństwa odmówił głośniczek_ rozwiązaniem tego problemu była wymiana na inny model telefonu. Ja osobiście nie polecam, być może trafiłem na taki egzemplarz ale wg mnie sam telefon pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłes taki egzemplarz i dlatego tak jest. Znajomi maja takie i nie narzekają. Choć skubaniec jest ciężki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...