Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym usunąć resztki kleju po znaczkach na klapie ?


Gość MACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, usunąłem znaczki i na brzegach w miejscu po starych znaczkach zostały mi śladowe ilości kleju, czym to usunąć nie uszkadzając lakieru ? Pytanie banalne, ale nie umiem tego dopucować i niewiem czym to najlepiej zrobić :neutral: ...

[ Dodano: 2006-10-03, 18:53 ]

Chyba to miałem umieścić w kategorii stylizacja, sorry za pomyłkę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MACHINE, sproboj czyms przypolerowac, a jak nie to sa specjalne koncowki do wiertarek z gumy. Tylko trzeba nimi delikatnie bo mozesz przytrzc lakier.

Slad i tak zostanie jesli sie dokladnie przyjzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po znaczkach śladu niebyło

Jakos mi sie nie chce w to wierzyc. :razz:

Ja mam po zerwaniu znaczkow i przejechane papierem przed malowaniem, a i jak sie czlowiek przyjzy to widac. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po znaczkach śladu niebyło

Jakos mi sie nie chce w to wierzyc. :razz:

Ja mam po zerwaniu znaczkow i przejechane papierem przed malowaniem, a i jak sie czlowiek przyjzy to widac. :sad:

Hmm kolor ciemna butelkowa zieleń i naprawde po usunięciu niebyło widać może jakbym się mocno przyjżał. A może miałeś przyklejane znaczki na jakiś nie ori klej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bratpit, znaczki byly przyklejone na tasme dwustronna, czyli chyba tak jak z fabryki. Na pierwszy rzut oka nie widac i nie pod kazdym katem. Kolorek tez mam zilony ale jasniejszy.

Ale czy to wazne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak bylem w Chorwacji nakapalo mi na auto sporo zywicy jak by ktos wiadrem je oblal... miejscowi poradzili mi do tego olej uniwersalny taki jak do frytek troche roboty bylo ale nie chcialem uzywac benzyny w trosce o lakier... ostatnio w oplu oderwalem listwy i tez mi zostal taki klej ktory tez zalatwilem olejem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po znaczkach śladu niebyło

Jakos mi sie nie chce w to wierzyc. :razz:

Ja mam po zerwaniu znaczkow i przejechane papierem przed malowaniem, a i jak sie czlowiek przyjzy to widac. :sad:

zalezy to od wieku auta i czy auto bylo garazowane, itp. jesli bylo wystawione na dzialanie warunkow atmosferycznych, to lakier na calej karoserii zniszczyl sie szybciej, natomiast pod znaczkami byl chroniony i pewnie mial delikatnie inny odcien :)

Sorry za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bylo wystawione na dzialanie warunkow atmosferycznych, to lakier na calej karoserii zniszczyl sie szybciej, natomiast pod znaczkami byl chroniony i pewnie mial delikatnie inny odcien

Nie chodzi o odcien, bo przeciez bylo pomalowane, a widac poprostu ranty znaczkow.

Tak jakby znaczki sie odcisnely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisza - najpierw benzyna ekstrakcyjna a pozniej tempo, u mnie tez na poczatku byly slady, ale jak zrobilem to benzynką i tempo to nie ma sladu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...