Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy będzie pasować konsola środkowa II lift ??


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia konsole środkową ( tu gdzie radio i klimatronik) + tunel srodkowy od wersji poliftowej . Bedzie mi to potrzebne przy okazji zakladania RNS-E . Czy bedzie pasowało to wszystko do modelu 1997 - I lift ? Zaczepy itpo. bedą takie same . Może mi ktoś zrobić foto przy złączeniu konsoli srodkowej z deska ?[br]Dopisany: Luty 20, 2008, 11:15:33 _________________________________________________Czym jesli kupie kokpit gdzie było np. radio concert + nowy klimatronik to wejdzie w to miejsce symphony +klimatronik duzy ? Jest jeden typ kokpitu czy 2 zależne od modelu radia i panelu klimatronika ? Pomocy ![br]Dopisany: Luty 20, 2008, 12:08:49 _________________________________________________Napiszcie czy wogole kokpit od II liftu podejdzie do deski I lift ?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola srodkowa i tunel z wersji poliftowej pasuja idealnie do Twojego A4 z 1997r. Co do konsloli srodkowej to faktycznie jast dwa rodzaje. Jeden jest pod radio 1DIN, a drugi pod Symphony i Navi. Przednie panele klimatronika tez sa inne (same klimatroniki sa takie same).Inna tez jest popielniczka oraz oczywiscie kosz pod - 1DIN i 2DIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pare pytań .

1.Jeśli kupie konsole i okaże sie ze jest ona od radia 1 din ..to nie bedzie pasowała do kosza , radia symphony i klimatronika pod to radio -2 din ? Czy wtedy bedzie mozna to jakoś przerobić ?

2. Sprawa klimatronika . Ja potrzebuje szeroki pod Symphony .. tylko widze ze są różne panele :

To fotki kokpitu u - slawek88 .

Jak widać on ma panel klimatronika "szeroki" ale sam klimatronik jest oddzielnie od plastika otaczającego :

navicz4mg7.jpg

Czyli jest taki sam jak ten ?

312318346rl6.jpg

Bo tu panel jest oblany tym plastikiem do okoła . Tak więc ktorego kupić żeby nie dać ciała ?

5fwx1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam się do pytania.

Moja A4 jest z 96r.

No i co da się zrobić z pokrętłem regulacji reflektorów, bo w wersji po II lifcie go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...