Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Tuleje wahacza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zauważyłem ,że mam mały luz na tulejach wahacza (mocowanie amortyzatora) czy jest możliwość wymiany tych tulei i gdzie mogę je zakupić

Opublikowano
  • Autor

ok Dzięki ( pytałem się w sklepie i gość powiedział mi, że tylko kpl wahacz) dlatego pytałem na forum

Opublikowano

wedlug mnie musisz kupic caly wahacz :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a idzie tylko trzeba miec prase i checi :naughty:

Opublikowano

..w sklepie zawsze lepiej powiedzieć żę komplet...lepsza kasa dla nich..dokładnie prasa i ogień

Opublikowano

dołączę się to tematu, czy podana tuleja jest docelowo do tzw banana? dolny tylny wahacz. U mnie właśnie w tej części zawieszenia mam luzy zarówno lewa jak i prawa strona, jedna sztuka tego wahacza lemfo to koszt ok 240zł tak więc fajnie byłoby wymienić samą tuleje.

Opublikowano

dołączę się to tematu, czy podana tuleja jest docelowo do tzw banana? dolny tylny wahacz. U mnie właśnie w tej części zawieszenia mam luzy zarówno lewa jak i prawa strona, jedna sztuka tego wahacza lemfo to koszt ok 240zł tak więc fajnie byłoby wymienić samą tuleje.

ta tuleja jest do banana http://allegro.pl/lemforder-tuleja-wahacza-audi-a4-i1825058090.html

Opublikowano

wielkie dzięki ! :hi:

Opublikowano

http://allegro.pl/lemforder-tuleja-wahacza-audi-a4-avant-kabriolet-i1825059073.html te tulejkę czy tę? http://allegro.pl/lemforder-tuleja-wahacza-audi-a4-a6-i1852052207.html można zamontować w górnych przednich wahaczach? (w opisie jest to samo ale cena rózna) czy takie rozwiązanie jest opłacalne tzn ile może wytrzymać taka tuleja skoro na allegro można znaleźć górny wahacz lamfordera za ~ 130zł http://allegro.pl/lemforder-wahacz-przod-gora-l-p-audi-a4-i1826979609.html a ten drugi za 220zł http://allegro.pl/lemforder-wahacz-przod-gora-l-p-audi-a4-avant-kabr-i1828076707.html ?

Opublikowano

http://allegro.pl/lemforder-tuleja-wahacza-audi-a4-avant-kabriolet-i1825059073.html te tulejkę czy tę? http://allegro.pl/lemforder-tuleja-wahacza-audi-a4-a6-i1852052207.html można zamontować w górnych przednich wahaczach? (w opisie jest to samo ale cena rózna) czy takie rozwiązanie jest opłacalne tzn ile może wytrzymać taka tuleja skoro na allegro można znaleźć górny wahacz lamfordera za ~ 130zł http://allegro.pl/lemforder-wahacz-przod-gora-l-p-audi-a4-i1826979609.html a ten drugi za 220zł http://allegro.pl/lemforder-wahacz-przod-gora-l-p-audi-a4-avant-kabr-i1828076707.html ?

Jak na moje to wolałbym wymienić cały wahacz niż tuleję. Nie polecałbym kupować na alledrogo, bo łatwo trafić na podróbę i czasami cena wcale nie jest atrakcyjna.

Odezwij się do TOM77 z forum, ma hurtownie i sprzedaje w dobrej kasie pewny sprawdzony towar.

Opublikowano

czyli nie polecasz tych tulejek tak?

przyznam się szczerze że kupiłem niedawno auto i poprzedni właściciel wsadził po stronie kierowcy górne wahacze bardzo marnej jakości widać że nowe ale tulejka już pada i zastanawiam się czy na zimę nie wymienić samej tulejki (w końcu wtedy całe zawieszenie dostaje najmocniej w d..) a po zimie dokładnie zająć się wymiana na całe wahacze już porządne.

taka tuleja wystarczyła by mi do wiosny?

Opublikowano

Jak na chwilę to możesz wstawić taką tuleję.

Ja nie polecam ze względu, że płacisz za tuleję, montaż jej, a potem okazuje się, że w niedługim czasie wysypie się sworzeń i tak trzeba wtedy wymienić wahacz, choć to nie jest regułą.

Opublikowano

no może i racja ale montaż jakiegoś byle czego na parę miechów to też jest ryzyko.

Przeglądam właśnie forum i jestem na etapie czytania czegoś o Runvilu

warte zachodu czy też lipa?

Opublikowano

Ja od ok. 2 tygodni jeżdżę na komplecie Ruvilla więc za wiele nie powiem. Jeden wahacz, który miałem założony wcześniej z Ruvilla, zrobiłem na nim jakieś 15000km i wygląda jak nowy, zero luzów, narazie czeka na lepsze dni.

Opublikowano

hm to można zawsze rozważyć ich wahacz przez zimę przetestuję i będzie wiadomo czy na wiosnę nie opłaci się zakup całego kompletu

dzięki za opinię

Opublikowano

Ja jeżdżę na niefirmowej tulei wahacza i powiem że wytrzymała już ponad półtorej roku, ale teraz padł mi sworzeń :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.