Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj

Wiesz ja takie zapewnienia mam od dwóch miesięcy. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________

napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla od osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.

napisałem do niego....

Też pisemnie ?

Do rzecznika możesz iść. Podejrzewam, że jak nie dodzwoni się do firmy to też zaproponuje poczekanie do podanego przez nich terminu.

Korzystałem kilka razy z pomocy rzecznika i były skuteczne. Na szczęście sprawy kończyły się na rozmowie telefonicznej rzecznika z daną firmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj

Wiesz ja takie zapewnienia mam od dwóch miesięcy. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:14_________________________________________________

napisz do Osoby o nicku JohnZi i sprawdz czy tez otrzymala takiego emaila od Getem, bedziecie mieli przynajmniej jakies potwierdzenie czy ta informacja poszla od osob poszkodowanych. Jezeli nie to niepozostaje wam nic innego jak wlasnie udac sie do Rzecznika i na Policje.

napisałem do niego....

Też pisemnie ?

Do rzecznika możesz iść. Podejrzewam, że jak nie dodzwoni się do firmy to też zaproponuje poczekanie do podanego przez nich terminu.

Korzystałem kilka razy z pomocy rzecznika i były skuteczne. Na szczęście sprawy kończyły się na rozmowie telefonicznej rzecznika z daną firmą

tak też w formie maila zapewniając mnie że zrobił, zrobi, będzie zrobiony przelew....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymłem dzisiaj maila z firmy GETEM:

"Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że mamy potwierdzenie zwrotu środków ze strony Niemieckiej, tych które zostały wpłacone razem z zamawianym towarem.

W konsekwencji zwrot wpłaconych przez Państwa środków nastąpi w poniedziałek 19 września.

W zależności od sesji księgowania Państwa banku środki znajdą się na koncie we wtorek lub ewentualnie w środę rano.

Chcielibyśmy tym samym raz jeszcze przeprosić za to opóźnienie i wszelkie niedogodności z tym związane.

Z poważaniem,

Getem"

co sądzicie o tym?

Pewnie forum przegląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma konto tutaj "GETem"

widziałem.... ale nie logował sie na nie od dłuższego czasu.

chyba ze ma jeszcze o innym nicku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wam poczekać do środy i jak kasy nie będzie na koncie to od razu zgłaszać sprawę do odpowiednich służb. I od razu informujcie , że takich ludzi jest więcej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wam poczekać do środy i jak kasy nie będzie na koncie to od razu zgłaszać sprawę do odpowiednich służb. I od razu informujcie , że takich ludzi jest więcej :hi:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzecznika i tak bym sie udal co by miec juz wstepnie sprawe nagrana, mozna go poinformowac ze firma Getem zobowiazala sie emailowo na wyplate pieniedzy 19-tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jednak przelew jeszcze nie wpłynął na konto, pewnie kolejne obiecanki cacanki. Nie pozostało w takim wypadku nic jak wybrać się na policję i do rzecznika.

Chciałem to załatwić w normalny sposób ale jak widać z debilami nie da się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

otrzymałem przelew!!!!

Fakt mniejszy o 100zł niż powinien ale lepszy rydz niż nic.

Napisze jeszcze do nich dlaczego takki a nie inny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...