Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gniazdo Zapalniczki


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Panowie i Panie, mam problem z gniazdem od zapalniczki, otóż najprawdopodobniej się przepaliło, podczas gdy używałem transmitera, nie mam zupełnie pojęcia jak się za to zabrać i co tam ewentualnie wymienić, a więc prosiłbym was o jakieś wskazówki.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pierwsza sprawa sprawdzić bezpiecznik, kable zasilające są naprawdę grube a samo gniazdo solidne więc tu nie powinno się nic stać, ewentualnie wyciągnij całość z popiołką i sprawdź przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze te blaszki sie tobie poodginaly i dltego nie laczy ? bo transmier jest grubszy niz zapalniczka ,.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem właśnie podczas jazdy tak się stało że muza przestała grać, myślałem że to transmiter padł, ale niestety nie, gdzie znajdę ten bezpiecznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałes miernikiem czy masz napięcie w zapalniczce? jak wykluczyłes uszkodzenie transmitera?

bezpieczniki masz pod ta pokrywa z boku jak otworzysz drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie opisany tam ten bezpiecznik w jakiś sposób"? Bo tam ich jest dość sporo :P

nie podpinałem miernika, sprawdzałem nawigacją, potem drugim transmiterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj tam zaglądałem i miałem zamiar zajrzeć do neta, bo wszystko tam po niemiecku a ja nie kumam tego języka ani trochę :P.. więc drogi mój bez stresu :)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 19:34_________________________________________________

http://www.auditimes.pl/topic/233-opis-bezpiecznikow-audi-a4-b5/ tu masz opis bezpiecznik 33

pierwszy link w google :angry:

U mnie w bezpiecznikach nie ma nr 33... :blink:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 13:22_________________________________________________p.s znalazłem ten bezpiecznik który jest przepalony znajdował on się w 2 rzędzie 3 od góry, ale... teraz mi nie kąsa radio :decayed: (możliwe że przepiąłem w inne miejsce któryś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie. zauważyłem że co rocznik i inne wyposażenie to i w bezpiecznikach inaczej. trzeba posprawdzać metodą prób i błędów raczej skoro masz jakoś inaczej. albo sprawdź inne z tą rozpiską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...