Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jaki wzmacniacz do 400zł???


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie macie jakies propozycje, zalezalo mi na 4 kanalowce, ale jak bedzie 2 to tez ujdzie...narazie tylko pod Subwoofer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tylko pod subwoofer to odrzucamy wzmacniacze czterokanalowe, jezeli mam cos polecac w takim budzecie to raczej wzmacniacze uzywane. Niestety nie napisales pozostalych informacji potrzebnych do tego aby zaproponowac Ci cos wiecej. Posty z pytaniami i odpowiedziami o wzmacniacze pojawialy sie juz i moze tam odnajdziesz odpowiedz na swoje pytanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Kenwood, a w takich pieniądzach to jakiś używany.

No ale ja się nie znam na Car Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki woofer ma ciagnac ten wzmacniacz ?

jakie masz glosniki z przodu ?[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 09:28 _________________________________________________

PowerCar miałem i wiem że dawał dobrze radę :)

kolego ;) jak juz to CarPower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mam ori nokii, i narazie chyba nie bede wymienial... bo mi nawet odpowiadaja... jedyne co to wytlumie drzwi przednie...a co do suba... to taki jakis nieduzy, zeby tylko ladny basik dawal, nie zaglosny taki w sam raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli godzi o elegancki wzmacniacz to polecam JBL GTO4000 (600W) 4 kanalowy wzmacniacz naprawde dobrze sobie radzi sam go uzywam i jestem wielce zadowolony. Niestety mozna go dostac juz tylko uzywanego ale do 400zl powinienes jakis znalezc w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem i gdzieś leży MacAudio MacCyclone 9000 4 kanałowy

jakby co może się dogadamy i go sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grand zero,nowy dostaniesz za 500zl a bardzo dobrze daje rade(wysoka klasa),ja w tych pieniadzach mam sherwooda 4x300 za 400 uzywka i super sie spisuje(b.duzy)niema tu mowy o grzaniu[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 19:19 _________________________________________________a i szukal bym 4 kanalowki bo pewnie bedzie ci malo i pokusisz sie kiedys o rozbudowe

ja mam cosik takiego...2062b38734f5df1am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem i gdzieś leży MacAudio MacCyclone 9000 4 kanałowy

jakby co może się dogadamy i go sprzedam

a ile bys liczyl za niego... pytam orientacyjnie, bo moze cos bym nakiral kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...