Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Jaki wzmacniacz do 400zł???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie macie jakies propozycje, zalezalo mi na 4 kanalowce, ale jak bedzie 2 to tez ujdzie...narazie tylko pod Subwoofer...

Opublikowano

Jezeli tylko pod subwoofer to odrzucamy wzmacniacze czterokanalowe, jezeli mam cos polecac w takim budzecie to raczej wzmacniacze uzywane. Niestety nie napisales pozostalych informacji potrzebnych do tego aby zaproponowac Ci cos wiecej. Posty z pytaniami i odpowiedziami o wzmacniacze pojawialy sie juz i moze tam odnajdziesz odpowiedz na swoje pytanie ?

Opublikowano

Ja mogę polecić Kenwood, a w takich pieniądzach to jakiś używany.

No ale ja się nie znam na Car Audio.

Opublikowano

jaki woofer ma ciagnac ten wzmacniacz ?

jakie masz glosniki z przodu ?[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 09:28 _________________________________________________

PowerCar miałem i wiem że dawał dobrze radę :)

kolego ;) jak juz to CarPower

Opublikowano
  • Autor

z przodu mam ori nokii, i narazie chyba nie bede wymienial... bo mi nawet odpowiadaja... jedyne co to wytlumie drzwi przednie...a co do suba... to taki jakis nieduzy, zeby tylko ladny basik dawal, nie zaglosny taki w sam raz...

Opublikowano

Jezeli godzi o elegancki wzmacniacz to polecam JBL GTO4000 (600W) 4 kanalowy wzmacniacz naprawde dobrze sobie radzi sam go uzywam i jestem wielce zadowolony. Niestety mozna go dostac juz tylko uzywanego ale do 400zl powinienes jakis znalezc w dobrym stanie.

Opublikowano

ja miałem i gdzieś leży MacAudio MacCyclone 9000 4 kanałowy

jakby co może się dogadamy i go sprzedam

Opublikowano

grand zero,nowy dostaniesz za 500zl a bardzo dobrze daje rade(wysoka klasa),ja w tych pieniadzach mam sherwooda 4x300 za 400 uzywka i super sie spisuje(b.duzy)niema tu mowy o grzaniu[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 19:19 _________________________________________________a i szukal bym 4 kanalowki bo pewnie bedzie ci malo i pokusisz sie kiedys o rozbudowe

ja mam cosik takiego...2062b38734f5df1am.jpg

Opublikowano
  • Autor

ja miałem i gdzieś leży MacAudio MacCyclone 9000 4 kanałowy

jakby co może się dogadamy i go sprzedam

a ile bys liczyl za niego... pytam orientacyjnie, bo moze cos bym nakiral kasy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.