Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] temperatura płynu chłodzenia


zbych409

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Miałem wyciek płynu i wstawiłem autko na warsztat okazało się że jest walnięty króciec.Wymienili króciec zalali nowym płynem i powiedzieli,że jest ok.Odebrałem auto i jadąc do domu temperatura zaczęła mi pokazywać 100 stopni a przed wymianą króćca było zawsze 90 stopni. Mam podejrzenie,że to czujnik może przekłamywać. Wisko się nie załączyło czyli rzeczywista temperatura powinna być w normie nie wiem co o tym myśleć. Zobaczę jutro rano co się będzie działo jak będę jechał do pracy czy znowu temperatura skoczy do 100 stopni jak tak to chyba trzeba będzie wrócić na warsztat. Proszę o jakieś sugestie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisko się nie załączyło

Wisko się kreci cały czas :wink4:

A może nagrzewnicy Ci nie odpowietrzyli ? sprawdź to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj byłem w warsztacie,posprawdzali i okazało się,że termostat nie otwiera i w poniedziałek trzeba znowu postawić auto, zamówili febi a trzy lata temu miałem wymieniony firmy Gates nie mam pojęcia czemu teraz strzelił po wymianie płynu.No ale chyba tak to bywa z termostatami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj byłem w warsztacie,posprawdzali i okazało się,że termostat nie otwiera i w poniedziałek trzeba znowu postawić auto, zamówili febi a trzy lata temu miałem wymieniony firmy Gates nie mam pojęcia czemu teraz strzelił po wymianie płynu.No ale chyba tak to bywa z termostatami. Pozdrawiam

czyli trafiłem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...