Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje stare A4


Sek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nareszcie znalazlem chwile na to zeby zrobic zdjecia mojej A4. Mam ja juz prawie 6 miesiecy i zmienilem niewiele bo tylko: lampy przod+xenony 10000K, boczne kierunki, sprezyny i radio. Jak bede mial troche hajsu chce dokupic fele 17'', blende na tylna szybe :mysli:, nakladki na lusterka :mysli:, ciemne szyby ale to juz wielki koszt. No i napewno jakis czips i glosniki na przod bo standardowe marnie graja, z tylu mam juz zmienione a do bagaznika trafi jakis rockfordzik i pozadny piec :decayed: !!! Wyposazenie wystarczajace: 2elek. szyby, elek. szyber, 2podlokietniki, klimatronic dla mnie to wystarzcy jak na 1 moj samochod to moze byc tylko ten rok, moglby byc mlodszy :)

Pq1FlQki.jpg

Pq1FmgLS.jpg

aV2lbWYr.jpg

aV2lczSJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej szkoda , że masz lampy dzielone wogóle z kierunkami sie nie zgrywają,musisz to jak najszybciej wymienić bo szpecą auto. tak to furacz fajny, z tą glebą to 17" i będzie git :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jak malina zmiany dużo dały i jak sokolnh pisze te 10000 K pasowało by zmienić tak na 6000 K ale twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy kupilem b. tanio nowe i dlatego je wybralem a nie te zespolone za ktore mialbym zaplacic ponad 2 razy drozej. a co do xenonow to te zaj... swieca i jak bym mial jeszcze raz kupowac nie kupilbym ani 6000 ani 8000, MorgothV8 ma racje o gustach sie nie rozmawia z tego co sie kiedys go pytalem sam ma 12000K i nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wiem że to rzecz gustu twój wybór ja będe miał 6000 bo takie mi się bardzo podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie kupuj nakładek na lusterka szkoda kasy po zimie wygladają jak by miały 100 lat od soli pęka ten chrom tandeta mam już drugą pare bo pierwszą przykleilem takim klejem że jak zdejmowałe zniszczylem orginalną obudowe i musialem znowu kupić tą tandete i teraz nie wygląda to ładnie . Widziałem na allegro całe obudowy firmy IN-pro ale nie wiem jak to w praktyce czy po zimie nie robi się lipa...

A jeszcze jedno te nakładki nie pasują dokładnie lewa strona odstaje i widać po bokach orginalny lakier --- wjocha ale mądry polak po szkodzie... sam nie wiedziałęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo wielkie dzieki za rade, tez mi sie wydawalo ze nie jest to towar 1 jakosci ale jak sie pytalem typa co sprzedaje to na allegro to mowil ze nic niewie na ten temat, a pozniej zobaczylem ze sam ma takie na samochodzie :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...