Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ocena zniszczeń


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, co może być tutaj do robienia:

Koło krzywe ociera trochę o wnętrze nadkola

Jak spojrzalem pod auto, nie na podnisku ani niczym, to belka prosta, nic tam skrzywionego nie bylo, tarcza prosta tylko za tarcza cos skrzywione, nie wiem dokladnie przez to kolo takie krzywe jest, ale moze wy mniej wiecej wiecie co moze byc ? Ah i jeszcze kurtyna boczna wystrzelila... jak ja zdemontowac ?

Tylko prosze o nie dobijanie mnie, juz wystarczajco mam dola :( Autem sie nawet nie nacieszylem, bo ostatni weekend w lozku spedzilem z goraczka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie, ale z przodu. Do wymiany wahacze i łożysko + nadkole i parę plastyków.. Oczywiście o blacharce nie wspominam :P Głowa do góry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blotnik = ok 300zl

malowanie blotnika = 300zl

2 górne wahacze = ok 500zl (mozna kupic tańsze, ja wzielem z górnej półki). Dałem ciała ponieważ nie wymieniłem dolnych i juz coś mi stuka.. Radzę wymienić komplet przy takiej przygodzie + łącznik stabilizatora.

Łożysko (nie pamiętam już ale na pewno ponad 200zl)

nadkole + inne duperele (blachowkręty, kołki, plastyki do mocowania + baranek do zabezpieczenia karoseri - były rysy) = ok 100-200zl

Robocizna = 0zl (sam skladalem :P)

Sorry za mało konkretną wycenę ale jestem w pracy i nie mam dostępu do faktur :P A pamięć raczej słaba. Oczywiści ceny tyczą się uszkodzenia przedniego koła, więc z tyłu pewnie jest inaczej z $.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...