Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Jaki patent na zakręcenie jednej głupiej śrubki


muchabzz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tu jest rysunek

http://imageshack.us/f/195/beztytuueqi.png/

jakw idac sa trzy rysunki. rzecz sie dzieje na srodkowym . moj problem to pasek alternatora ktory spadl. zalozylem nowy i znowu spadl. winna jest rolka powrotna nr 18. rolka ta jest hm...no krzywo skierowana lewa strona (patrzac od czola pojazdu) do korpusu silnika. tak naprawde nie tyle rolka ile cale ramie 21 przekrzywia sie w lewo do bloku silnika. okazuje sie ze sruba 22 i 27 przy dokrecaniu kreca sie jednoczesnie. czyli srube 27 nalez zlapac i przytrzymac (skontrowac) jednoczesnie dokrecajac 22. i teraz zonk. jak do tej cholery dojsc? czy ktos ma jakis patent nie konczacy sie wyjeciem polowy osprzetu?(wspomaganie, klima itd?) stoje juz tydzien i nie zarabiam kasy na moja kochana malzonke i jej waciki z powodu glupiej srubki...

zauwazylem ze odpowiednio krecac sruba 27 cale ramie sie prostuje i uzyskuje polozenie na oko wygladajace na prawidlowe. czy to tak ma byc?

dodatkowo jesli ktos ma jakies sugestie dotyczace tej rolki...bo troche mam watpliwosci ze to dokrecenie cos da. glowny podejrzany to element 25 czyli na oko tuleja laczaca sruby 22 i 27. czy moze mi ktos podac nr tej czesci i sasiednich (nie posiadam etki)?

czy wykrzywienie osi rolki 18 moze byc spowodowane ta tulejka czy tez moze to byc zwiazane z zespolem silownika 29?. sama rolka jest w dobrym stanie

pozdr i dziekuje z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, skoro rolka staje krzywo jest luz na tuleii napinacza tzw tłumaika drgań skrętnych, to jest całe to urzadzenie łacznie z mocowaniami, i teleskopikiem, pewnie jak kupisz komplet to rolka tez juz bedzie w zestawie,.

ja kupowałem sam teleskop bo sie rozsypał, kosztował 300PLN z FeBi, cały koomplet pewnie wyjdzie sporo wiecej

, chyba że uda ci sie dostać, napinacz bez telekopika, ale niewiem czy bedziesz w stanie wzrokowo ocenic jego stan.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...