Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Dziwne objawy i błąd przepływomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu autko się dziwnie zachowuje, mianowicie potrafi gasnąć na biegu jałowym przy staniu na światłach. Czasami gaśnie co światła a czasami po kilka dni nic mu nie jest. Jednak gdy podczas przyśpieszania około 2,5 tys obrotów przerwie wiadome jest że będzie gasł. Na komputerze pokazuje błąd przepływomierza - zbyt mała masa zasysanego powietrza. Dodam jeszcze że oprócz tego silnik chodzi zupełnie normalnie no może czasem łapie jakieś małe zamulenie. Teraz moje pytanie czy nowy przepływomierz załatwi sprawę i czy kupować nowy (oryginał HITACHI - 1000zl) czy zamiennik około 350 czy może lepiej używany ale sprawny oryginał?

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu autko się dziwnie zachowuje, mianowicie potrafi gasnąć na biegu jałowym przy staniu na światłach. Czasami gaśnie co światła a czasami po kilka dni nic mu nie jest. Jednak gdy podczas przyśpieszania około 2,5 tys obrotów przerwie wiadome jest że będzie gasł. Na komputerze pokazuje błąd przepływomierza - zbyt mała masa zasysanego powietrza. Dodam jeszcze że oprócz tego silnik chodzi zupełnie normalnie no może czasem łapie jakieś małe zamulenie. Teraz moje pytanie czy nowy przepływomierz załatwi sprawę i czy kupować nowy (oryginał HITACHI - 1000zl) czy zamiennik około 350 czy może lepiej używany ale sprawny oryginał?

najlepiej podmien od kogos np na jakims zlocie i wszystko bedziesz wiedziec. najlepiej nowy ale 1tys wydac to troche duzo, ja bym kupil jak musial uzywke oryginal

Opublikowano

Sprawdz szczelnośc dolotu szczególnie odme, skoro za mało wpada powietrza to musi gdzieś zaciągać lewizne.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem szczelność niby ok

Wczoraj założyłem drugą przepływkę - pojeżdżę i zobaczę co się będzie działo

Opublikowano

koleszko do mojego Adrka przepływka w Aso kosztuje po regeneracji 450zł jeśli zdajesz starą po co używkę skoro nie wiesz na co trafisz a tak masz pewniaka dowiedz sie ile kosztuje Asoska regenerowana przepływka :hi:

Opublikowano

jesli cos kombinowales przy przeplywce to powinienes ja pozniej zaadaptowac

czyli wlaczasz autko i zostawiasz na jakies 15min zeby sobie pochodzil na wolnych obrotach ;)

Opublikowano
  • Autor

Całkowicie zapomniałem o adaptacji ale jak na razie wszystko działa ok ale dzięki za przypomnienie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.