Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Dziwne objawy i błąd przepływomierza


pawelhel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu autko się dziwnie zachowuje, mianowicie potrafi gasnąć na biegu jałowym przy staniu na światłach. Czasami gaśnie co światła a czasami po kilka dni nic mu nie jest. Jednak gdy podczas przyśpieszania około 2,5 tys obrotów przerwie wiadome jest że będzie gasł. Na komputerze pokazuje błąd przepływomierza - zbyt mała masa zasysanego powietrza. Dodam jeszcze że oprócz tego silnik chodzi zupełnie normalnie no może czasem łapie jakieś małe zamulenie. Teraz moje pytanie czy nowy przepływomierz załatwi sprawę i czy kupować nowy (oryginał HITACHI - 1000zl) czy zamiennik około 350 czy może lepiej używany ale sprawny oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu autko się dziwnie zachowuje, mianowicie potrafi gasnąć na biegu jałowym przy staniu na światłach. Czasami gaśnie co światła a czasami po kilka dni nic mu nie jest. Jednak gdy podczas przyśpieszania około 2,5 tys obrotów przerwie wiadome jest że będzie gasł. Na komputerze pokazuje błąd przepływomierza - zbyt mała masa zasysanego powietrza. Dodam jeszcze że oprócz tego silnik chodzi zupełnie normalnie no może czasem łapie jakieś małe zamulenie. Teraz moje pytanie czy nowy przepływomierz załatwi sprawę i czy kupować nowy (oryginał HITACHI - 1000zl) czy zamiennik około 350 czy może lepiej używany ale sprawny oryginał?

najlepiej podmien od kogos np na jakims zlocie i wszystko bedziesz wiedziec. najlepiej nowy ale 1tys wydac to troche duzo, ja bym kupil jak musial uzywke oryginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz szczelnośc dolotu szczególnie odme, skoro za mało wpada powietrza to musi gdzieś zaciągać lewizne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko do mojego Adrka przepływka w Aso kosztuje po regeneracji 450zł jeśli zdajesz starą po co używkę skoro nie wiesz na co trafisz a tak masz pewniaka dowiedz sie ile kosztuje Asoska regenerowana przepływka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cos kombinowales przy przeplywce to powinienes ja pozniej zaadaptowac

czyli wlaczasz autko i zostawiasz na jakies 15min zeby sobie pochodzil na wolnych obrotach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...