Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang


adrian998998

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem zestaw od 1z , drgania i dziwne buczenie zmieniłem spowrotem na 2 mas i sprzęgło awx jak sie posypie to oddam do Radzikowskiego , zakładałem sprzęgło wzmacniane kumplowi od Radzikowskiego do B6 i na razie wytrzymuje 480nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju a powiedz mi od czego miałeś zamontowany zestaw 1 masowy? A może ktoś korzystał z was z ofert pana Radzikowskiego?

skontaktuj sie z forumowiczem dariodario, pamietam że jak mu robiłem soft to mowił ze ma zamontowany jednomas w swoim AJM-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od radzikowskiego sprzęgło miałem w fiacie coupe, byłem zadowolony, niedawno brałem zestaw do 1,8t ale zamiast 1,8t wyszło 3.0d więc sprzedałem zestaw koledze

Jednomas kupiłem w zestawie ze sprzęgłem i dociskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Spanky za namiary:) podpytam się kolegi. Własnie się zastanawiałem nad wyrobem pana Radzikowskiego. 2 masy na 1 mase przerabia i te wzmacnianie docisku tylko jedno mnie zastanawiał jak łożysko od docisku to wytrzyma bo obiło mi się po głowie ze potrafiły się posypac. Aju do zmiany na 240mm dużo rzeźby trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przerabiałem na 240, z paździocha 1,9 nie wyciśnie się tyle żeby było warto montować takie sprzęgło, chyba że miał bym Q to bym pomyślał....

Domyślam się że przy 240mm trzeba wymienić rozrusznik tak jak jest przy wymianie skrzyni na 6 i wymianie sprzęgła na 240, ale nie robiłem tego więc nie napiszę żeby nie wprowadzać nikogo w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...