Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wykres AVF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no faktycznie wykres szału nie robi...a co do wymiany filtra to dałeś ciała na całego...bo jak ja jechałem do Rogala to warunek, który postawił mi przez tel. to świeży filtr powietrza...więc pierwsze co zrobiłem w Wawie to podjechałem do TOM77 to nowy filterek i ogień do Doktora :good:

a wywalenie kata przed programem to "prawie", że obowiązek :kox:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

No ja wlasnie nie doczytalem z tym katem :wallbash: a filtr jakos tak o zapomnialem, a tez moglem kupic po drodze :confused4:.. teraz wywalilem kata ale to chyba juz za pozno bo wyczytalem ze przed strojeniem dobrze jest go wywalic..

Opublikowano

u mnie na dalej zamontowanym fabrycznym kacie, wyniki w MR Motors wyszły jak w podpisie... seria wypluła 151 KM :)

pzdr.

Opublikowano
  • Autor

To tyle miales seri co ja po chipie :slina:

Opublikowano

A sprawdź jaka u mnie była seria :naughty:

Gdybym miał quattro to bym dalej modyfikował a 200+ w ośce to uważam że troche lipa a w zime to juz wogole ale sprzedać takie cacko i kupic coś w 4x4 to tez szkoda bo niewiadomo co sie trafi.

Opublikowano

YOGI nie jest taka lipa te 200+ w ośce ..... zależy jak się śmiga :cool1:

Pozostaje dorezać Q żeby nie kupować kota w worku :kox:

Opublikowano

200 w osce na pewno nie jest za duzo,akurat do przemieszczania sie.niech ktos nie pisze ze nie ma trakcji na 2 czy 3 biegu :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
200 w osce na pewno nie jest za duzo,akurat do przemieszczania sie.niech ktos nie pisze ze nie ma trakcji na 3 biegu

No chyba ze ma kapcie 185 :polew:

Opublikowano
200 w osce na pewno nie jest za duzo,akurat do przemieszczania sie.niech ktos nie pisze ze nie ma trakcji na 3 biegu

No chyba ze ma kapcie 185 :polew:

Albo na mokrym :tongue4:.
Opublikowano

200 w osce na pewno nie jest za duzo,akurat do przemieszczania sie.niech ktos nie pisze ze nie ma trakcji na 2 czy 3 biegu :polew: :polew:

To jeszcze zależy od tego jak wchodzi doładowanie.

Opublikowano

Trzeba meskie kapcie kupic... jakies 225 i trakcja jest :good:

co najwyzej na 2 biegu zapiszczy :good:

Opublikowano

Ja mam 235 i na 2 na mokrym jak dam opór przy ok 2 tys to kręci prawie do końca a na suchym to zalezy od asfaltu czasami piszczy jak by palił gume na 1 a czasami tylko pisknie i ciągnie do przodu. W zime to pewnie na 4 jak sie dobrze przyciśnie to zamknie obrotomierz. No a na co quattro pozwala to wiadomo... :gwizdanie:

Opublikowano

205 daje rade po co stwarzac dodatkowe opory toczenia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie no ja u siebie mam 225 i jest spoko :good:

Opublikowano

205 daje rade po co stwarzac dodatkowe opory toczenia :decayed:

Ale ten opór przydaje sie na zakrętach :naughty:

Opublikowano

Ja mam 235 i na 2 na mokrym jak dam opór przy ok 2 tys to kręci prawie do końca a na suchym to zalezy od asfaltu czasami piszczy jak by palił gume na 1 a czasami tylko pisknie i ciągnie do przodu. W zime to pewnie na 4 jak sie dobrze przyciśnie to zamknie obrotomierz. No a na co quattro pozwala to wiadomo... :gwizdanie:

Jak sie ma opony z 2002 roku to nawet jak bys miał serie AFN to traci trakcje na 2 biegu jak mokro

Opublikowano

Ja mam 235 i na 2 na mokrym jak dam opór przy ok 2 tys to kręci prawie do końca a na suchym to zalezy od asfaltu czasami piszczy jak by palił gume na 1 a czasami tylko pisknie i ciągnie do przodu. W zime to pewnie na 4 jak sie dobrze przyciśnie to zamknie obrotomierz. No a na co quattro pozwala to wiadomo... :gwizdanie:

Jak sie ma opony z 2002 roku to nawet jak bys miał serie AFN to traci trakcje na 2 biegu jak mokro

Jak sie ma do dyspozycji 285Nm to nawet 185 sie klei :polew:

Opublikowano

Z własnego doswiadczenia wiem ze jak masz dobrej marki opone 225, 190ps i niecale 400nm to na suchym na 2 biegu ci nie straci trakcji. A jak slucham ludzi co zrobią program w jakims alh albo afv,asv i gadają ze na 2,3 traci trakcje to mi rece opadają. Jak sie kupuje chinole po 100zł szt. albo markowe 10 letnie opony które są twarde jak skała to nie ma sie co dziwić. A ty kolego widze ze myslisz ze masz nie wiadomo jaką rakiete.

Opublikowano

Z własnego doswiadczenia wiem ze jak masz dobrej marki opone 225, 190ps i niecale 400nm to na suchym na 2 biegu ci nie straci trakcji. A jak slucham ludzi co zrobią program w jakims alh albo afv,asv i gadają ze na 2,3 traci trakcje to mi rece opadają. Jak sie kupuje chinole po 100zł szt. albo markowe 10 letnie opony które są twarde jak skała to nie ma sie co dziwić. A ty kolego widze ze myslisz ze masz nie wiadomo jaką rakiete.

Pirelli z 2007r to taka tragedia? Są lepsze ale napewno nie dorównają im 185 z 2012r. Opuśćmy temat 1 i 2 biegu, możemy podać czasy np 60-100 na 3 biegu, wtedy tez napiszesz że takie przyśpieszenie bo chinole z 2002r?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.