Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] spadła rura od IC- gwiżdże lewym powietrzem-mnóstwo białego dymu


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

rozszerzając temat-po wjechaniu na nierówność chodnika pękła obejma mocująca rurę dochodząca do IC.ta spadła jechałem tak ok 10km samochód się trochę dławił a przy najmniejszej próbie przyspieszenia z rury wydobywało sie mnóstwo czarnego dymu.na postoju po przegazowaniu sadza na asfalcie.założyłem nową obejmę było chwilę OK ale teraz słychać wyraźne "syczenie".gdzie szukać rozwiązania problemu? czy coś się mogło stać z intercoolerem?moc też wyraźnie spadła.IC już wcześniej był trochę zaolejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz gdzies nieszczelnosć w dolocie, sprawdź mocowanie tej nowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry.mocowanie nowej obejmy?jest w tym samym miejscu rura dociśnięta opór do IC obejma ściśnięta na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ilu uchwytach trzyma się IC ale u mnie lata na wszystkie strony.czy to może mieć znaczenie?wszystko na pierwszy rzut oka wygląda OK (chodzi o węże gumowe)więc gdzie indziej mam szukać niż w miejscu od czego się wszystko zaczęło. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wplywem udezenia prawdopodobnie rozszczelnił sie IC.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:18_________________________________________________i IC nie pownien latac na boki powinien siedziec twardo na swoim miejscu,musiales pozrywac uchwyty mocujace IC,i doszło do rozszczelnienia IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzę w celność Twojej odpowiedzi. IC kupiłem już wcześniej bo się pocił ale teraz muszę znacznie przyspieszyć jego wymianę.syczenie jest nie do zniesienia.nie przystoi oooo :rolleyes: I jeszcze jedno.Czy chmury białego dymu przy delikatnym przyspieszaniu to zasługa IC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...