Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 2004r. Mojej mamy :)


etrone98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcialem wam pokazac audi mojej mamy, ktore moze w przyszlosci od niej odkupie heheh :rolleyes: Autko sciagniete ze szfajcarii, serwisowane kilka poduszek skora, navi, system bose, 155 KM felgi 18, sami zobaczcie

Zdjecie030RozdzielczoPulpitu.jpg

Zdjecie026RozdzielczoPulpitu.jpg

Zdjecie029RozdzielczoPulpitu.jpg

Czekam na propozycje chce namowic mame na jakis stylowy lekki tuning... Ale ona widzac na codzien golfy ma inne wyobrazenie przerobek w aucie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wnetrze...

Stylowy tuning? Wystarcza chyba ladne kola do tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zalozone ma zimowki, zrobie zdjecie jak zmienie jej kola, na 18 ladnie sie prezentuje :evil:[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 22:28 _________________________________________________PS - mogl ktos napisac zeby ladnie sciemnic szybki :decayed: chyba da sie zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez trafic naprawde ladne tylnie lampy do sedana C5... Widzialem kilka razy na zywo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez trafic naprawde ladne tylnie lampy do sedana C5... Widzialem kilka razy na zywo :cool:

Dokładnie, ja widziałem ostatnio fajne, a co najważniejsze podobne do ori diodowe :gwizdanie: ładnie to wyglądało :rolleyes: A co do autka to śliczne wnętrze ma :slina: Podoba mi się takie coś, jasna skóra :kox: Ja bym proponował kupić na zimę jakieś alu 16'' np. żeby autko cały rok się ładnie prezentowało :cool: Poza tym co tu zmieniać? Jedynie możesz na lato alu 19'' wsadzić :naughty: Piękne autko :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale to derwno mi się nie podoba :thumbdown: i niech zmieni to A6 na A4 B6 i wpadnie na spot :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...