Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem odłącza turbo i wchodzi w tryb awaryjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma to jak kupic niesprawne auto, ciekawe czy sie w ogole przejechales nim jak je kupowales?

co do tematu, zmien mechanika jak sam tego nie ogarniasz, bo jak widac, sam jest on nieogarniety w temacie. a Ty ladnie polecisz z kasa.

koledzy mowia,ze przeplywka jest ok, a Ty wymieniasz, to ok, nie pytaj tu wiecej bo i tak robisz swoje. płać i płacz.

migajaca kontrolka sugeruje powazniejszy blad silnika. przeplywka i niesprawne turbo nie sa powazniejszym bledem.

Opublikowano
  • Autor

Tak Ziomuś przejechałem sie ale nie wchodziło w tryb awaryjny a przeplywomierz to swoją droga podaje 400 mg/h i jak przełoze od kolegi dobry to auto ma swoją moc ale i tak wchodzi w tryb awaryjny wiec cos nie tak.

Opublikowano

tez mialem podobnie wydalem 1400zł na regeneracje kompletna z nowym wirnikiem uszczelkami itp wraz z montaz demontaz pojezdzilem pare miesiecy i znowy problem sie pojawil ale dodam ze po zabiegu rwal jak glupi roznica byla odczuwalna. Tym razem pekl waz cisnieniowy od intercoolera w ksztalcie litery S i mam te same objawy pekl z boku i ciezko bylo namierzyc a powietrze uciekalo i za kazdym razem juz zaczelo odcinac. Przy okazji kupie waz bo narazie bandarzem skleilem i smigam chwilowo i zero odciecia od 3-4 dni:)

Opublikowano
  • Autor

Witam zostawilem auto u mojego elektryka i trafnie okazało się jego stwierdzenie ze ten zaworek byl uskodzony był to ten zawór cisnienia turbiny EGR co do przepływomierza to mechanik powiedzial ze przeczyscił go jakims specyfikiem w sprayu i moc wróciła także nie musze narazie kupowac. Silnik ani razu nie wchodzi w tryb awaryjny tylko został bład nastawnika dawki pompy wtryskowej ale to nie ma nic wspólnego z turbina. Dziekuje za odpowiedzi, temat zamknięty. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam zostawilem auto u mojego elektryka i trafnie okazało się jego stwierdzenie ze ten zaworek byl uskodzony był to ten zawór cisnienia turbiny EGR co do przepływomierza to mechanik powiedzial ze przeczyscił go jakims specyfikiem w sprayu i moc wróciła także nie musze narazie kupowac. Silnik ani razu nie wchodzi w tryb awaryjny tylko został bład nastawnika dawki pompy wtryskowej ale to nie ma nic wspólnego z turbina. Dziekuje za odpowiedzi, temat zamknięty. Pozdrawiam

Kolego EGR nie jest zaworem ciśnienia turbinki tylko to jest zawór recylkulacji spalin i on raczej nie ma nic do turbiny :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.