Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kokpit wymiana po wystrzale aribag


kusztyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj miałem niemiłą sytuację wyskoczył mojej żonie Jeleń na drogę i auto zostało poważnie uszkodzone. Pas przedni itp. Poduchy wystrzeliły i to najgorzej ponieważ trzeba kokpit wymienić tylko jak to zrobić? Czy muszę cały wyciągać czy tylko górę da się jakoś odkręcić i wymienić? Chcę to zrobić porządnie czyli nowe poduchy napinacze pasów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety musisz troche rzeczy rozebrac :confused4: ...prawie wszystko tzn. kierownica ,oslony ,schowki kierowcy i pasazera ,pewnie radio aby byl lepszy dosep do srub mocujacych itd.

p.s. pamietaj ze sa troche roznice w deskach miedzy B6 a B7 :) chociaz wygladaja tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sciagnac tez dol aby miec dostep do srub mocujacych :) Opisu rozkrecania deski chyba nie znajdziesz na Forum :confused4: ale poszukaj w Dziale Warsztat tematy zwiazane z demontazem schowkow i oslon itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel u samej góry nad radiem też jest przykręcony do deski napewno więc tez bedzie trzeba demontowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj uderzyć do tego gościa on robi między innymi przeróbki z anglików to pojęcie będzie miał

Mechanika Samochodowa S.C Królwej Kingi 4

Ryszard Polewczak 41-806 Zabrze

Dane serwisu:

Telefon: 32 277 30 73, 501 931 896

E-mail: [email protected]

Otwarte w tyg.: 08.00-20.00

Otwarte w sob.: 09.00-14.00

Zakres usług:

Mechanika Elektryka Elektronika Tłumiki Klimatyzacja Samochody dostawcze Parking Biuro, poczekalnia Hala napraw Q-Service Układy zasilania Naprawy silników Naprawy skrzyni biegów Hamulce Wymiana szyb Motointegrator

Powolywac sie na OLO bedzie wiedzial od kogo jestescie

chlop robi prawie wszystko od przerobek z UK na EU do przejscia z multi-tip-tronica na manual

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie czy robić to samemu czy dać komuś? W ogóle się boje że potem będzie wszystko trzeszczeć itp. Wiadomo nie poskłada się tego tak jak org. Znacie kogoś ze śląska kto to robi ? Robił? I żeby to porządnie zrobił?

Jak chcesz to mogę Ci pomóż przerabiałem b6 z anglika także wiem o co biega :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc? Pewnie nie chciało by Ci się przyjechać do mnie:P ? Najpierw chyba zrobię środek a potem zacznę przód... A czy muszę wymieniać też sensor poduszek itp? A jak przerobiłeś b6 to po zabiegu w środku było wszystko w porządku? U mnie na pewno jest mniej pracy bo tylko górną część wymienić.

Jeszcze pytanie pas przedni z 2.5TDI do 1.9TDI nie pasuje? Zależy mi na tym żeby poszukać wszystko pod kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę podjechac do Ciebie jutro tak około 13 bo jade na TG, to pogadamy tylko daj namiary na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...