Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] ABS nie działa, nawet kontrolka nie świeci


Grewal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, auto już tak kupiłem. Zima się zbliża i chciałbym coś z tym zrobić.

Pierwsze co, to sprawdziłem bezpiecznik i zasilanie sterownika. Jest ok.

Vag nie potrafi się połączyć z ABS.

Co dalej? sterownik może być uszkodzony, że nie będzie nawet sygnału na kontrolke dawał?

Fajnie by było, gdyby ktoś mi to ogarnął, oczywiście odpłatnie. Liczę na pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że sterownik padł to jedna sprawa, szukaj używki, ale żeby był od pompy z tym samym numerem - pewnie numer twojej pompy to 8E0614111A - bardzo ciężko dostać w dobrych pieniądzach ten sterownik, na allegro chcą 600 i więcej za sprawna używkę bo jest rzadki, więc jesli nie znajdziesz i zależy ci na czasie oddaj swój do naprawy, jakąś gwarancję też na to dostaniesz że ci prędko nie padnie, a wydasz nieco więcej jak za używany sterownik w dobrej cenie (powiedzmy 150zł - a naprawa ok 200zł)

a druga sprawa, zbadaj wtyczke od sterownika, tą dużą, podłużną, zdejmik plastik z niej, założe się że jest pewien magiczny dodatkowy kabelek który łączy dwa przewody, przez co kontrolki od ABSu są wyłączone i nie pokazują alarmu na desce

taki chwyt żeby ukryć usterkę - miałem to samo, auto od handlarza kupiłeś pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...