Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie dziala regulacja lapmy - przedlift


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo nie dziala mi regulacja lampy od strony kierowcy. Myslalem ze to wina silniczka ale wyciagnalem obecny silniczek i dziala pieknie , tylko zmartwilo mnie to ze bez problemu go wyciagnalem nie wyjmujac lampy.... czy przypadkiem nie mam uszkodzonego mocowania w lampie , bo chyba ta kulka na koncu silnickza powinna w cos wskoczyc ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wyjmował silniczek i nie włożył jak należy to kulka na jego końcu nie wskoczyła w mocowanie, oczywiście pod warunkiem, że jest całe i nie ma regulacji. Ja kiedyś wpinałem silniczki następująco: wyjąłem silniczek i zdjąłem pokrywkę zasłaniającą dostęp do żarówek, następnie łapiąc za gniazdo żarówki mijania złapałem odbłyśnik (one są mocowane wahliwie- tylko górną częścią) i pociągnąłem do siebie. Wtedy udało mi się namacać kulką silniczka gniazdo w obłyśniku, to trzeba odpowiednio wsunąć i ta kulka zaskakuje. Wtedy możesz już umocować silniczek jak należy, operacja jest w rzeczywistości dużo prostsza i zajmuje mniej czasu niż jej opisanie :gwizdanie: powinieneś spokojnie dać sobie radę. Nie zapomnij pojechać później na stacje diagnostyczną ustawić światła bo jeżeli ktoś ustawiał je wcześniej z wypiętymi silniczkami to teraz będziesz sobie świecił tuż przed zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz w miarę sprawne ręce to nie trzeba. Jak znam życie to mocowanie, w które wchodzi kulka nie jest ułamane tylko ktoś nie potrafił silniczka założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , tylko bede za 3 tyg w domu dopiero to bede dzialal bo przed wyjazdem mi sie nie udalo :)

musisz tymi bolacmi wogle ja rozleglowac to pozniej ten siliczek latwo wchodzi w ten uchwyt na swoje miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...