Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Navi 2 din


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

wloze sam emulator i antene narazie a z czasem jak za dobre pieniadze wpadnie to i tuner. [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:10_________________________________________________panowie jak to jest z tymi navi ciezko bedzie ja rozkodowac? Rozkodowywal ktos juz albo wie kto moze to zrobic bylem w lodzi u 2 kolesi to nie zajmuja sie takimi rzeczami. Jak to jest w aso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem u znajomego, bo raczej nie chłopaki nie podejmują się tego z prostej przyczyny - boją się. Nie masz kodu do radia, to znaczy że je ukradłeś - takie jest myślenie. Ja płaciłem za rozkodowanie jakieś 80zł chyba, no i trwało to 1 dzień.

Generalnie widzę że ta navi+ to raczej nie był dobry pomysł. Głupi byłem że wcześniej nie poczytałem na ten temat. Radio naprawdę jest mega proste, niczym nie można się pobawić. Może za jakiś czas się skuszę na RNS-E, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem u znajomego, bo raczej nie chłopaki nie podejmują się tego z prostej przyczyny - boją się. Nie masz kodu do radia, to znaczy że je ukradłeś - takie jest myślenie. Ja płaciłem za rozkodowanie jakieś 80zł chyba, no i trwało to 1 dzień.

Generalnie widzę że ta navi+ to raczej nie był dobry pomysł. Głupi byłem że wcześniej nie poczytałem na ten temat. Radio naprawdę jest mega proste, niczym nie można się pobawić. Może za jakiś czas się skuszę na RNS-E, zobaczymy.

RNSE to kolejny dziad, który bez modułów jest tylko radiem z czytnikiem starych kart SD(nie SDHC) :wink4: wszystko było by fajnie gdyby to działało P&P :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, to już nie wiem co mam kupić :confused4: miałem niedawno radyjko dotykowe, 7", ale sprzedałem bo nie mogłem dobrej ramki dorobić, nie podobało mi się wizualnie, teraz navi siedzi pięknie, ale znowu tamto radio miało full opcji, miało można powiedzieć wszystko, nawet kamery cofania i bluetooth. No to chyba trzeba będzie zostać przy tej navi i spokój.

A mam jeszcze pytanko: nie da rady podłączyć jakiegoś emulatora i do tego sub BOSE? Czy to wejście niebieskie gdzie się wkłada zmieniarkę to jest właśnie sterowanie BOSE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, to już nie wiem co mam kupić :confused4: miałem niedawno radyjko dotykowe, 7", ale sprzedałem bo nie mogłem dobrej ramki dorobić, nie podobało mi się wizualnie, teraz navi siedzi pięknie, ale znowu tamto radio miało full opcji, miało można powiedzieć wszystko, nawet kamery cofania i bluetooth. No to chyba trzeba będzie zostać przy tej navi i spokój.

A mam jeszcze pytanko: nie da rady podłączyć jakiegoś emulatora i do tego sub BOSE? Czy to wejście niebieskie gdzie się wkłada zmieniarkę to jest właśnie sterowanie BOSE?

Bose to Bose a zmieniarka to zmieniarka nie idą po jednej kostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam bede musial wywalic wzmaka i suba zeby emulator podlaczyc. Pozniej kupie jakies lepsze glosniki np HERTZ zeby to jakos gralo. A jak bedzie jakas gotoweczka to kupie cos w podobie co ma Qwerty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę podłączyć cały zestaw BOSE i do tego emulator? :evil: tylko kuźwa ile ten zestaw BOSE kosztuje... :mysli:

mozesz z powodzeniem

A kosztuje tyle za ile wynegocjujesz z rozbiórki jakiegoś auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak ten sub bose się podłącza? To jest jakaś kostka oddzielna czy jak?

to cała wiązka inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozkodowalem navi. Glosniki praza. Teraz mam pytanie co kupic zeby mp3 sluchac? Emulator? Czy moze zmieniarke. Chcialbym zeby to tez drogo mnie nie wyszlo bo jeszcze czeka mnie wgranie jezyka polskiego i jakis mapek.

http://allegro.pl/zmieniarka-usb-mp3-sd-vw-audi-seat-skoda-xcarlink-i1916569270.html takie cos by przypasowalo?[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 20:28_________________________________________________http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-8pin-i1905963992.html albo takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisaliśmy stronę wcześniej że nie ma możliwości by podłączyć do navi+ zmieniarki (bądź emulatora) i subba, a jednak jest taka możliwość :good:

jest takie urządzenie, taka przejściówka, w którym z jednej strony wystają 4 kabelki, a z drugiej strony jest wyjście czincze, czyli pod nasz wzmacniacz. Te 4 kabelki podłączamy do np tylnych głośników pod plusy i minusy, i one dają nam sygnał do urządzenia, a urządzenie przez wyjście czincz do wzmaka i subek nam pięknie chodzi. :good: Nawet prostsza sprawa niż ciągnięcie kabli przez cały samochód, tylko trzeba pociągnąć kabel sterujący - czy kto tam jak to sobie nazywa (chodzi o ten chudy, pobudzający).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles to u siebie? Czyli jesli kupie emulator to wzmaka i tube podlacze?Masz jakis link albo zdjecia jak to wyglada? A 2 sprawa jesli kupie 1 z tych urzadzen co podalem i podlacze to trzeba cos ustawiac czy tylko wrzucic mp3 na pendrive i bedzie dzialalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles to u siebie? Czyli jesli kupie emulator to wzmaka i tube podlacze?Masz jakis link albo zdjecia jak to wyglada? A 2 sprawa jesli kupie 1 z tych urzadzen co podalem i podlacze to trzeba cos ustawiac czy tylko wrzucic mp3 na pendrive i bedzie dzialalo?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=rca+konwerter&category=12&sg=0

Tu masz takie przejściówki o których pisałem. Podpinasz to pod tylne głośniki i masz normalnie sygnał na kablach czincz. Tak podłączasz piec, a do pieca już normalnie tubka bez problemu.

Jeśli chodzi o te urządzenia to w navi plus masz po prostu przycisk którym włączasz zmieniarkę, no i radio nie wie czy to jest zmieniarka czy emulator jakiś, więc normalnie wszystko będzie czytało - przynajmniej tak mi się wydaje no i na logikę tak to by wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie pytanie radio slabo odbiera. Antena jest do wymiany czy co? Czasem dobrze lapie sygnal a potem trzeszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisaliśmy stronę wcześniej że nie ma możliwości by podłączyć do navi+ zmieniarki (bądź emulatora) i subba, a jednak jest taka możliwość :good:

jest takie urządzenie, taka przejściówka, w którym z jednej strony wystają 4 kabelki, a z drugiej strony jest wyjście czincze, czyli pod nasz wzmacniacz. Te 4 kabelki podłączamy do np tylnych głośników pod plusy i minusy, i one dają nam sygnał do urządzenia, a urządzenie przez wyjście czincz do wzmaka i subek nam pięknie chodzi. :good: Nawet prostsza sprawa niż ciągnięcie kabli przez cały samochód, tylko trzeba pociągnąć kabel sterujący - czy kto tam jak to sobie nazywa (chodzi o ten chudy, pobudzający).

Nie widziałem takie rozwiazania, są przejsciówki ale z kostką do radia z jednej strony, prócz kabla sterującego musisz prądowy puscic przez auto :tongue4:

Ciekawe jak z jakaoscią takiego sygnału :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:18_________________________________________________

a jeszcze mam takie pytanie radio slabo odbiera. Antena jest do wymiany czy co? Czasem dobrze lapie sygnal a potem trzeszczy

spróbuj przez separator antenowy podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam powoli zmieniarki i mam pytanie jaka kupic ile pinow 8 czy 12 ?

do navi to chyba tylko ta co w poliftach była montowana :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...