Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

za obie wersje stracisz dowód u pana policjanta

Myslę że nie w Krakowie podobno jest dwóch służbowych policjantów.Nie mam bardzo przyciemnionych szyb i widać co jest i kto jest w środku.Miłem juz kilka kontroli i nigdy nie zwrócili mi uwagi.Myślę że jak rozmawiasz z nimi spokojnie i nie przeginasz za bardzo z przepisami na wszystko można przymknąć oko :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za obie wersje stracisz dowód u pana policjanta

Myslę że nie w Krakowie podobno jest dwóch służbowych policjantów.Nie mam bardzo przyciemnionych szyb i widać co jest i kto jest w środku.Miłem juz kilka kontroli i nigdy nie zwrócili mi uwagi.Myślę że jak rozmawiasz z nimi spokojnie i nie przeginasz za bardzo z przepisami na wszystko można przymknąć oko :th:

Dokładnie wąski nie będą się czepiać tych szyb (a są fajnie zrobione) to nie maluch albo calibra że nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie jezdżą specjalne fordy w których mają fajny sprzęt do badan technicznych... jak miałem audi tt to sprawdzali mi takim badziewiem przepuszczalnosc swiatła a miałem lekko sciemnione ...no i niestety ponizej 75 % wiec dowodzik odbierałem po zerawaniu folii. no i jeszcze wkładali mi takie cos do wydechu i sprawdzali spaliny bo miałem zrobiony przelot :) ... jak trafisz na frajerów to lipa ...mój kolega sciągał folie przy policjantach. tez bym przyciemnił ale w moich rejonach jest w chu... policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak też w Kr.mają taki sprzęt.Takie życie co zrobić.Mam nadzieję że nie spotka mnie takie niemiłe spotkanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję już po sprawie.

Wybrana wersja druga.

Jest super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...