Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Problem ze wskazaniem temperatury na zegarach


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem od niedawna z temperaturą płynu wcześniej po przejechaniu 8-10 km nawet w mróz miałem 90 stopni, a ostatnio po 15 km mam 90 po czym temperatura jak osiągnie te 90 zaczyna spadać tak do 70 i bardzo długo trzeba jechać zanim wróci znowu na 90 co może być przyczyną tego ? czytałem poprzednie posty na ten tema jednak niewiem czy to termostat czy tylko czujnik pomózcie od czego zacząć dodam jeszcze jak to się zaczęło dziać to jak temp w czasie jazdy spadała to gdy zgasiłem silnik i z powrotem odpaliłem to wskazówka była na 90 ale jak ruszyłem to znowu spadała Z góry dziękuję za pomoc bo chociaż mało piszę na forum to zawsze uzyskuję podpowiedź na temat moich problemów.

Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinałem i pokazuje mniej więcej to samo co zegary niemam klimatronika więc mogę obserwować na zegarach chociaż to dziwne że tak szybko spada temp w ciągu minuty lub dwóch spada nawet poniżej 70 z 90 ale jak załapie po tym długim czasie co pisałem to już potem stoi w miejscu więc co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wyminił termostat....koszt 84 zł ori (ryzyk fizyk)....wygląda mi na przycinający się.

Sposób jazdy....jednakowy podczas tych skoków jeśli tak ot no to jest ciekawie?

Przypatrz się czy czasem dwa wiatraki ci cały czas nie chodzą, poziom płynu....są jakieś błedy?

POZDRO

SZYCHA

P.S

Termostat wymnieniony i 90 stoi jak strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajzyj do diagnostyki vag

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0

zrob tak jak pisza w czesci z termostatem i czujnikiem temp.a dowiesz sie czy czujnik czy termostat na 90 proc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...