Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy dobrze mnie policzyli? Rozrząd i więcej.


Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

950 z robocizna ?[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:05_________________________________________________jak dobrze widze to napinacz tez wymieniales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne ceny bez rabatów

Wymiana rozrządu wacha sie międzu 180-250zł wyżej to już zdzierstwo, cześci podstawowe rozrzadu kupujesz za 500-600zł(nie jest to kompletny rozrząd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama robicizna to kolo 300zl a wiec musisz policzyc sobie :) czyli 650zl za czesci

sam rozrzad to 200zl + termostat jak wahler to 30zl jak ori to 100zl + napinacz jak nowy i firmowy to pewnie ze 300zl + 2 butle plynu po 30zl

tylko 1 pasek wymieniales ? nie wymieniales pompy wody podczas rozrzadu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie wiem jak jest z tą pompą wody, jeden mówił że niema w tym silniku drugi że jest, już sam nie wiem, ale mówili że wszystko wymienili

patrząc po tym zdjećiu to brakuje jeszcze m.in. 2 pasków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa wody jest :) tylko nie wszyscy ja wymieniaja bo nie jest na pasku rozrzadu , tylko ze kosztuje 130zl a jak ci padnie to znowu musisz wyjezdzac z przodem , a paski od klimy i alternatora tez ci nie wymienili bo nie trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zobaczę, bo odbierałem samochód jak już ciemno było więc nawet nie patrzyłem, może zrobię wam foto[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:55_________________________________________________Witam ponownie, nie wymieniali pompy wody bo powiedzieli że nie jest na rozrządzie i nie miała luzów, zdjęcia wrzucę za chwile, pokazowe jak mniej więcej to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi nie przesadzaj za 180zł(rozrzad) to ja nawet bramy nie otwieram

no widzisz ja za tyle mam robiony rozrzad w serwisie do którego non stop jeżdze od 4 lat :wink4: teraz we wtorek drugi raz oddaje grata na wymiane rozrzadu i innych dupereli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze jestes tam super stalym klientem.W elblagu od 250-300 zaczynaja sie ceny a jak nie to kaza zabierac fure.Nie mowie o paprakach oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrząd trzeba liczyć do 300 zł dziwne że nie wymienili tej pompy wody i wszystkich pasków jak już mieli rozebrane wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...