Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rob auto po swojemu, a nie pod dyktando innych... :naughty:

Opublikowano

Rob auto po swojemu, a nie pod dyktando innych... :naughty:

a może jemu też się to podoba , co?

a jak mu się podoba to ma zrobić inaczej aby nie być posądzonym że robi pod publikę? bez sensu :tongue4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe wiem ...ale ostatnio mam ciśnienie na Czarne felgi... jedni odradzają inni polecają.... hmmm Może ty wyraz swoją opinie... masz przecież prawie bliźniaka....

Jeżeli dobrze kojarzę to miałeś coś kombinować ze swoimi Kapciami od RS6

[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 18:30_________________________________________________Trzeniu jak już tu jesteś z Bratnimi Kapciami :kox: troszkę większymi....

to powiedz mi jak rozpoznać Ori (felgi MAM )...

Opublikowano

nie wiem , ja sam nie wiem czy mam ori czy repliki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zauważyłem pewną różnice ... W moich felgach rowek w którym umieszczony jest wentylek leci po całości felgi ... Natomiast zauważyłem że w felgach u kolegi marcinbn owy rowek jest tylko miejscami... tzn. Miedzy (szczeblami) a nie Idzie po całości ...

Opublikowano

Przemysle tą opcje do wiosny... :>

no to myśl :mysli:, może nie te same felgi ale coś w kierunku... :naughty:

ResizeofIMG_3479copy.jpg

Opublikowano

ale czad :slina: :slina: :slina::kox:

Opublikowano

Trzeniu Ty nie czaduj tylko kilka dni temu obiecałeś :klamie: jakieś fotki :gwizdanie: ... ale teraz to już :foch:

Opublikowano

Trzeniu Ty nie czaduj tylko kilka dni temu obiecałeś :klamie: jakieś fotki :gwizdanie: ... ale teraz to już :foch:

cierpliwi będą wynagrodzeni [czy jakoś tak] :decayed: sorry , wyleciało mi z głowy :wallbash:

Opublikowano
www.audizine.com szukaj a znajdziesz :naughty:
Opublikowano

a może jemu też się to podoba , co?

Ja mu nie odbieram tego prawa :tongue4: ...poprostu smieje sie, ze nastala teraz jedna moda :cool1:

Moje zdanie?

Ja bym wywalil MAMy :decayed:

Czarne felgi sa OK [a w czarnym aucie sa super], ale auto musi pozbyc sie w 100% chromow, co dla niektorych nie jest takie proste [nie kazdy lubi tak inwestowac].

Opublikowano
  • Autor

Do wiosny przemyślę sprawę ..... :mysli:

Dzięki za opinie ..

Opublikowano

masz mało czasu :gwizdanie:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie z Majówki... Westerplatte ... tam gdzie wszystko się zaczeło :przebiegly:

5c8e921eebd10522med.jpg

[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:01[hr

Zaczynam projekt S-line :>

Jako pierwsze udało mi się kupić listwy od b7 (s-line) o to one -> 367f768a13c9c51fmed.jpg

Opublikowano

a może jemu też się to podoba , co?

Ja mu nie odbieram tego prawa :tongue4: ...poprostu smieje sie, ze nastala teraz jedna moda :cool1:

Moje zdanie?

Ja bym wywalil MAMy :decayed:

Czarne felgi sa OK [a w czarnym aucie sa super], ale auto musi pozbyc sie w 100% chromow, co dla niektorych nie jest takie proste [nie kazdy lubi tak inwestowac].

Święta prawda :)

Opublikowano
  • Autor

Młody am wywalić MAMy?? Czy chodzi ci o nastającą mode ?? jak to kolega flyer stwierdził.... hmmm

Opublikowano

Moim zdaniem tak :) ale to Twoje autko mi bardziej podobają się czarne felgi a grakit jest :kox: :kox: :kox::hi:

Opublikowano
  • Autor

Mam parę pomysłów odnośnie felg....

1. Przerobienie moich w podobna kolorystykę jak na zdjęciu.

d89b2155671f0990.jpg

2.Kupno 19 firmy MTM 8,5x19

a) 4391f300d1bca190med.jpg

lub

B)

5e783dbd80dd1cdamed.jpg

Bardziej podoba mi się model a ale pewnie będzie ciężko dostać...

3.Przemalować felgi od rs6 które miałem w b5 na kolor czarny ... mniej więcej coś w tym stylu

218b0fc668507ce6.jpg

Opublikowano

Mam parę pomysłów odnośnie felg....

1. Przerobienie moich w podobna kolorystykę jak na zdjęciu. d89b2155671f0990.jpg

2.Kupno 19 firmy MTM 8,5x19

a) 4391f300d1bca190med.jpg

lub

B)

5e783dbd80dd1cdamed.jpg

Bardziej podoba mi się model a będzie pewnie ciężko dostać...

3.Przemalować felgi od rs6 które miałem w b5 na kolor czarny ...

Mi się podoba numer 3 :good: RS6 na czarno :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.