Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe też mi się podobają ..... jak już się na nie zdecyduję .... to mam dylemat czy na mat czy połysk je prysnąć ... czarny czy grafit.... :mysli:

Połysk nie :wink4: grafit jest super :good: ja mam takie ( zresztą wiesz o tym ) i robią wrażenie :hi: ostatnio miałem pytanie jaki jest numer tej szarej farby na felgach :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś takie gotowe prawda ..??? dobrze sobie przypominam??

Nie kupiłem nowe RS6 i robiłem i je w grafit :) były "srebro" a kolor był brany z nowego M3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Pomysł z kolorem od M3 jak najbardziej trafny.... na razie kompletuje zestaw zewnętrzny s-line :> dziś jadę obejrzeć przednią dokładkę z krateczkami i grillkiem .....[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________

Maluj te MAMy, MTM przeciez nie kupisz :wink4:

Czemu nie kupie??? tak ciężko trafić???

na razie znalazłem taką ofertę :

http://allegro.pl/item649078326_felgi_19_cali_mtm_tuning.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zalozyl felgi 19" 9,5 cala do swojego auta... inne konfiguracje ciezko znalezc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez tez pod uwage ET... Przy np. 50 potrzebujesz duzego dystansu, przy 30 z przodu raczej beda problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę .. jak będą zrobię przymiarkę przed kupnem.... zapewne jeszcze trochę czasu minie nim się znajdą ... więc będę rezał MAMy .... albo Ronale Rs6 :naughty: na razie się zastanawiam....

Nabyłem dziś dokładkę do przedniego zderzaka :>

ab2354b72780fe89med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje, czy nawet w kolorze odpowiednim?

Choc ja i tak chyba szukalbym kompletnego zderzaka s-line na chwile obecna...

Co prawda dobrze mi sie udalo spasowac dokladke, ale rezania bylo duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ... jest lipa z tym dokładkami.... kolor jest ciemniejszy grafitowy bardziej... wiec lakiernik tak czy tak mnie czeka...

Rezałeś dokładkę w ten sposób -> http://www.audizine.com/forum/showthread.php?s=&threadid=87970 ????

Nie wiem czy się za to zabierać samemu czy może jaki fachura to zrobi elegancko??

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 13:46_________________________________________________Zamontowałem dziś listwy i zrobiłem zdjęcia... zastanawiam się cz malować je w kolor czy na razie zostawić...

9b01b64ac21c4220med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie zrobic w przyszlym tygodniu nasz wlasny forumowy tutorial do rezania dokladki :)

Nie jest to skomplikowane, ale potrzebne jest urzadzenie, ktorym potniesz stary zderzak [recznie odradzam, bo bedziesz cial caly dzien].

No i najlpiej 2 para rak zeby czasem pomoc.

Ja zrobilem sam, bo wiedzialem, ze wloze w to wiecej serca zeby wszystko odpowiednio dobrze poskladac niz jakikolwiek fachura :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę .. jak będą zrobię przymiarkę przed kupnem.... zapewne jeszcze trochę czasu minie nim się znajdą ... więc będę rezał MAMy .... albo Ronale Rs6 :naughty: na razie się zastanawiam....

Nabyłem dziś dokładkę do przedniego zderzaka :>

ab2354b72780fe89med.jpg

Ile dales za komplet jesli mozna wiedziec ??

Ja widzialem zderzak plus dokladka na allegro za 650 zl no ale bez grila i kratek niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagasz lampy, zderzak jest przymocowany do blotnika 3 srubami. Pozniej zdejmujesz kratki przy halogenach i od dolu szukasz 2 srub - jedna po lewej ,druga po prawej stronie zderzaka [dostep do nich jest od strony tych kratek - szukasz palcem otworu w gornej czesci zderzaka], przechodza one przez belke oraz odboje, musisz je mocno odkrecic - ale nie w calosci.

Generalnie jak bedziesz robil to 1 raz, to troche sie pomeczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jest babranina.... ale tak już wyszło... będę się bawił z rzeźbiarza..... :>

:hi: dziękuje za instukcję Flyer

Jak bedziesz rzezbil to moze tez pocykaj fociakow co ?? Z checia bym zobaczyl jak to wykonales moze tez bym strzelil s-line bo fajny pakieci.

Mi to sie Flyera podobal s-kowy :kox:

Dziwne to przejscie z s na s-line :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...