Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Pytanie włącznik świec żarowych


vartman3

Rekomendowane odpowiedzi

KOLEDZY MAM TAKIE PYTANIE CZY W TYCH AUTACH PODGRZEWANIE SWIEC JEST AUTOMATYCZNE TZ ZE PRZEKRECAM KLUCZYK I TAM CZEKAM CHWILE I JUZ MOGE ODPALIC ?? BO U MNIE JEST JAKIS TAJNIACKI GUZIK ZE NIBY ON DO TEGO SLUZY TAK MI POWIDZIAL KOLES OD KTOREGO AUTO KUPILEM, I JESZCZE JEDNO PYTANIE JAK SZYBKO POWINIEN OSIAGAC TEMPERATURE SILNIKA?JA PRZEJADE Z 25 KM I WSKAZOWKA NAWET SIE TROCHE NIE PODNIESIE,JAK BYLO CIEPLO TYPU 25STOPNI NA DWORZE TO SIE PODNOSILA MAX DO 70 STOPNI TERMOSTAT JEST ZEPSUTY?? CZY JAK PROSZE O POMOOC TO MOJE PIERWSZE AUDI DISEL I SI ZA BARDZO NIE ZNAM

[mod]proszę nie krzyczeć i pisać bez caps-a[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie krzycz pisząc dużymi literami :)

Co do świec to nie ma czegoś takiego jak tajniacki przycisk, podgrzewanie jest automatyczne jak temperatura spadnie po niżej 5C z tego co wiem i powinno się poczekać aż kontrolka od świec zgaśnie i usłyszy się taki pstyk z przekaźnika, to oznacza że świece podgrzały. Teramostat masz do wymiany lub czujnik temp przy głowicy, to można sprawdzić Vagiem. Termostat tylko ORI i do tego oring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo u mnie nic takiego nie slychac i na tablicy zegarow tez nie widac zadnej kontrolki tylko sie swieci abs reczny i kontrolka ladowania,dodam jeszcze ze jak nie podgrzeje tych swiec recznie to jak za szybko chce odpalic to jest taki piszczacy sygnal i mrugakontrolka od recznego i za chwile zgasnie,tez ostatnio zapalila mi sie kontrolka od temperatury silnika podczas jazdy migala chwile i przestala co to moze oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak najszybciej podepnij samochod pod VAG-a, cos masz namieszane i trzeba sprawdzic co. BYc, moze jest problem z zegarami lub instalacja, i kontriolka od recznego wskazuje zamiast kontrolki swiec zarowych...

Do wymiany masz zapewne termostat, ale to nalezy sprawdzic VAG-iem, zgodnie z procedura opisana na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...