Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dach po gradobiciu - cóż czynić? wymieniać?


McBoss

Rekomendowane odpowiedzi

no gadalem z jednym to mowil bym anglika kupil i przerzucil wszystko do tamtej budy... niby prosciej, taniej... Ale mi sie tak jednak nie wydaje.

Przegladalem allegro i widze, ze dachy sa w sprzedazy, wiec napewno sa uzyteczne. Orientuje sie ktos moze czy w lubuskim znalazby sie dobry/tani mechanik chetny podjecia sie tej pracy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana samego poszycia dachu będzie najtańszym i najlepszym rozwiązaniem, w sumie to prosta sprawa :)

Jeżeli zdecydował byś się na anglika to będzie dużo kombinowania, Jeżeli przełozył byś wszystkie graty ze Swojego do anglika to czeka Cie Przełożenie sciany grodziowej + Rejestracja w PL (Chyba ze zrobisz szczepa)

Wymiana poszycia dachu z malowaniem to jakieś myśle max 1500zł + cena dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz dobrego lakiernika który to wszystko zedrze i po szpachluje od nowa i pomaluje za element malowania biorą od 300- do 400 zł przynajmniej w moich stronach tyle biorą a dach to jeden element jak dobrze ci to zrobi to ci długo posłuży a auto na pewno za kilka lat będziesz zmieniał albo szybciej znając życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam elegancki dach z zalozona podsufitka w kolorze czarna perla i jestem z lubuskiego jak jestes zainteresowany to pisz na PW to się dogadamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach i maske licza x2 czyli masz 500-600zł.

kolega pisze tylko o dachu :tongue4:

Chodzi o to, że jak za element liczą sobie 300 zł to za dach liczą sobie 2 razy więcej czyli 600 zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego dachu się nie wycina.. jest na zgrzewach pod listwami.. co innego jak auto jest np po dachowaniu i są słupki uszkodzone wtedy się wycina i wstawia razem ze słupkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubsza sprawa. Samego poszycia tak łatwo nie wymienisz.

Co takiego stoi na przeszkodzie? W a4 jeszcze się nigdy temu nie przyglądałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz dobrego lakiernika to gwarantuje Ci, ze nie bedzie pozniej zadnych problemów.

Szpachla włóknista na cały dach, pozniej wyszlifuje do równa zeby została tylko we wgniotach, nalozy dobrze lakier i nie bedzie problemu. Cena: mysle ze w 5 stówach spokojnie Ci to zrobi. Sam się orientowalem, bo mam tez po delikatnym gradzie, kumpel znalazl mi najlepszego lakiernika w okolicy, powiedzial 300-350 od elementu niezaleznie co trzeba będzie zrobić. Nowy dach bym sobie odpuścił, nie ma takiej potrzeby.

Jak ktoś kładł zwykłą szpachle punktowo, to wiadome ze będzie pękać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos połozy szpachle na gołą blache bez żadnego podkładu to wiadomo że będzie pękać :wink4: żeby było w porządku trzeba by 3 rodzaje szpachli nałożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...