Treść opublikowana przez kris166
-
[ALL B5] Gwint AP
Gwint AP jest bardzo popularny na Rynku Niemieckim. Także nie jest to tandeta.
-
[ALL B5] Amortyzatory gwintowane
Spreżyny powinny być od gwintu. Nie chodzi tylko o montaż, ale też o twardość.
-
[ALL B5] Ściąganie emblematów tylniej klapy
Jeżeli klapa nie była malowana to i tak będzie delikatnie inny odcień. Ale polerka załatwi sprawę.
-
[B5 ADP] Docieranie po remoncie
ok 10tys km trzeba łagodnie traktować.
-
[B5 AFM] Dziwne objawy przy gaszeniu silnika
Dokładnie do wymiany dwumas. Wibruje podczas ostrego przyśpieszania od niskich obrotów z wysokiego biegu?
-
[B5 AFN] Wibracje
Może opony wyząbkowane.
-
pytanie o felgi
Na zimę jak najmniejsze koło i guma balon. :>
-
[ALL B5] Nie kręci się wentylator od klimatyzacji
Klima nabita?
-
[B5 AHU] sprezyny ahu
Jeżeli chcesz seryjne sprężyny to nie lepiej oryginalne używane w świetnym stanie? Będą już naturalnie ubite i auto będzie tak samo stało jak tył.
-
[B5 ADR] Wstawienie innej plecionki
Nic się nie stanie jak dasz inną. Byleby tylko wydech leżał tak jak powinien.
-
[B5 AVG] Drżenie wydechu...
Wymiana złącza elastycznego i wieszaków wydechu. Groszowa sprawa a na pewno pomoże.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych sprężynach?
Wg mnie lepiej używane oryginały w super stanie.
-
[B6 AWX] Intercooler-przyczyna dymienia?
Może uszczelniacze zaworowe.
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
Obniżenie -30 jest dopuszczalne na seryjne amortyzatory. Nie ważne czy Eibach, Wietec itp.
-
[ALL B6] Co mi mozecie powiedziec na temat tego zawieszenia
FK nie powala komfortem.
-
[ALL B5] Praca zawieszenia a pogoda.
Jak wyżej. Koniecznie przesmaruj miejsca newralgiczne.
-
[B5 ADR] Wysokie cisnienie układu chłodzenia.
Przez uszczelkę pod głowicą również może rosnąć ciśnienie w układzie.
-
[B5 AFN] Zawias KW , Bilstein
KW Bilstein I Weitec to podobna półka jakości.
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie gwintowane
Ebay, allegro, fora. Albo poprosić kogoś kto jeździ do Niemiec, żeby się rozejrzał.
-
[B6 AVF] Dymienie przy przyspieszaniu
Dokładnie. EGR wyrzuca nagromadzoną sadzę. Także butować częściej. :>
-
[B6 AMB] Tłumik koncowy 1.8T z RM-Motors opinie
tego co słyszałem to jest sportowy, ale w granicach rozsądku.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Robi robotę. :>
-
[B6 AVF] Nie dogrzewa na włączonym ogrzewaniu
Zacznij od sprawdzenia poziomu płynu i termostatu.
-
[ALL B5] Dach po gradobiciu - cóż czynić? wymieniać?
Grubsza sprawa. Samego poszycia tak łatwo nie wymienisz.
-
[B6 ALT] Stuka przegub - można jeszcze uratowac?
Może łożysko teraz padło?