-
Spociki Radomszczańskie
mozna by bylo cos pomyslec
-
Spociki Radomszczańskie
cos tu cicho u nas zyjecie
-
pytanie o felgi
dokladnie na 18 ciezko sie bujac po sniegu :>[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 10:54_________________________________________________letnich oczywiscie
-
pytanie o felgi
no ale co mam zrobic jak juz mam nowe zimowki troche szkoda kupowac nastepnych
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
jeszcze nie ma tragedi ale wiadomo puzniej beda kolejki na wulce
-
pytanie o felgi
witam mam pytanko czy jest mozliwosc zalorzenia felg stalowych 15 do audi a4 b6 bo zostaly mi zinowe 15 i teraz musze kupic felgi a nie wiem czy beda pasowac czy beda za male
-
Spociki Radomszczańskie
oby tak
-
Spociki Radomszczańskie
wiac troche kolegow z radomska jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam nazywam sie sebastian ,basti, mieszkam w radomsku smigam audi a4avant 2,5 qatro
basti
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta