Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wstawienie innej plecionki


karol2984

Rekomendowane odpowiedzi

a czy będzie tak samo tłumić drgania? średnica w środku taka sama tylko krótsza jest trochę i obudowa mniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego, plecionka jak plecionka, krótszych niż miałeś nie ma, a ta nowa wydaje się krótsza bo po wycięciu starej odpadły tez spawy, tak się domyślam, generalnie im dłuższa tym lepsza, lecz nie zawsze bo w Audi siatka nie tylko tłumi drgania, ale też trzyma wydech na swoim miejscu. według mnie wystarczy 55/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem całą rurę kolektorową z nową plecionką żeby własnie nie spawać nic i jest mniejsza niż była,mam nadzieję że nic sie przez to nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdziało i przedmuchy na spawach, brzęczenie też ale nie mam kata to i zostało, nie wiem chyba trzeba będzie wycinać puszkę i jakiś tłumik przelotowy wstawić bo już nie mam sił do tego wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=220893.0 zawsze mozesz sprobować tego u mnie było ciszej niz na rurce! ale auto poszło z katem na sprzedaż , tylko siebie musiał być rurkę wylotową z 50 zmienic na 55mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie objawy to rano jak odpale to na ssaniu jak chodzi to słysze takie strzelanie z pod samochodu...., trzęsie silnikiem i chyba Budą po ok min już nie trzęsie ale jak przygazuje nadal jest ten przykry dzwięk najciekawsze jest że jak poprzedniego dnia pojeżdrze tak agresywnie wydech sie rozgrzeje to nie ma żadnego buczenia (nawet tego spowodowanego brakiem kata) i następnego dnia odpalam i chodzi też ciszej... Sam już nie wiem co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...