Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] woda na tylnej kanapie - zagadka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany

patrze dzis na kanape za kierowca i normalnie do polowy mokra!

drzwi byly zamkniete, okno raczej tez...

od polowy nadwozia w dol, na slupku prawym, czyli na wysokosci oparcia kanapy jest mokro

mokro jest takze na drzwiach (uszczelka na gorze okna i dalej w dol)

woda na polowie progu

wyglada tak jakby cieklo dluzszy czas

czy ktos z Was zauwazyl jakies regularne problemy ze szczelnoscia w tym miejscu?

obejrzalem dokladnie drzwi i nie widze jakichs niepokojacych zmian typu dziura w uszczelce, odklejona uszczelka, szpara w zamknietych drzwiach wieksza niz powinna byc...

wczesniej tak nie bylo!

nie wiem co robic...

Opublikowano

czy ktos z Was zauwazyl jakies regularne problemy ze szczelnoscia w tym miejscu?

Ja zauważyłem takie coś jak myłem auto ..niby drzwi zamknięte , szyba tez a jednak co śtam pokapało ..być może opuściły sie drzwi i po uszczelce leci :mysli: U mnie jest tez problem z szyba bo sie sama uchyla i w deszczowe dni leci ..

Opublikowano
  • Autor

tydzien temu auto bylo myte, ale bylo sucho...

moze rzeczywiscie szyba sie lekko opuscila?

Opublikowano

moze rzeczywiscie szyba sie lekko opuscila?

No mi potrafi nawet centymetr lub dwa zjechać .. trza poblokować jakoś :mysli:

Opublikowano

ja mam ten sam problem: tylnia lewa szyba w dzwiach sama potrafi sie otworzyć o ok 2 cm

i nie wiem jak nie wiem jak to naprawic.... :no:

Opublikowano

czy ktos z Was zauwazyl jakies regularne problemy ze szczelnoscia w tym miejscu?

Ja zauważyłem takie coś jak myłem auto ..niby drzwi zamknięte , szyba tez a jednak co śtam pokapało ..być może opuściły sie drzwi i po uszczelce leci :mysli: U mnie jest tez problem z szyba bo sie sama uchyla i w deszczowe dni leci ..

a moze szyberdach masz nieszczelny i po podsufitce leci do tyłu :disgust:
Opublikowano

czy ktos z Was zauwazyl jakies regularne problemy ze szczelnoscia w tym miejscu?

Ja zauważyłem takie coś jak myłem auto ..niby drzwi zamknięte , szyba tez a jednak co śtam pokapało ..być może opuściły sie drzwi i po uszczelce leci :mysli: U mnie jest tez problem z szyba bo sie sama uchyla i w deszczowe dni leci ..

a moze szyberdach masz nieszczelny i po podsufitce leci do tyłu :disgust:

To po podsufitce bylo widac wode. ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.