Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ALL] Poszukiwana aluminiowa osłona pod silnik.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

w związku, ze bliżającą sięzima i brakiem osłony pomyślałem (zapragnąłem) znaleźć taką, która wytrzyma wysokie śniegi zarazem chroniąc miskę olejową przed nagłymi spotkaniami z glebą.

Szukam od kilku dni na allegro, czy też na google dostawcy takiego towaru lecz jest kompletny brak(no chyba, że źle szukam).

Może mieliście styczność, lub jakieś doświadczenie jaką osłonę zastosować i gdzie ją zakupić.

Pozdrawiam wszystkich Tomasz.

Opublikowano

Krzychu ale kolega chciał zakupić aluminiową :wink4::whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak kolega Mariusz zauważył, interesuje mnie jedynie aluminiowa.

Udało się zamówić z aluminium 3mm, ma być w najblizszym czasie u mnie.

Jak otrzymam towar opisze, tę osłonę i ocenie czy warto w tego dostawce inwestować. Jest to pierwsza sztuka jaką robi do B7 wiec czas pokaże co z tego wyjdzie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i jak , wiadomo coś o tej osłonie z aluminum ??

Opublikowano

dzięki za linka. Liczę jeszcze na info jak to się sprawuje i czy warto wydać na to kasę - oczywiście jeżeli już ktoś to kupił i sprawdził.

Opublikowano
  • Autor

To jest wlasnie zdjecie mojej sztuki. Czlowiek zaczal je produkowac na moja prosbe. Niestety nie dalem rady jej zalozyc i musialem wyjechac. Lezy w garazu i czeka wraz samochodem na moj powrot. Zakupilem specjalnie 3mm. Obawiam sie ze 2 to zbyt malo.

Ogolnie ladnie wyglada, ale niesety nie mialem okazji z niej skozystac.

W takim razie dajcie komentarze jak wam sie udal montaz i jak to funkcjonuje w calosci.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
To jest wlasnie zdjecie mojej sztuki. Czlowiek zaczal je produkowac na moja prosbe. Niestety nie dalem rady jej zalozyc i musialem wyjechac. Lezy w garazu i czeka wraz samochodem na moj powrot. Zakupilem specjalnie 3mm. Obawiam sie ze 2 to zbyt malo.

Ogolnie ladnie wyglada, ale niesety nie mialem okazji z niej skozystac.

W takim razie dajcie komentarze jak wam sie udal montaz i jak to funkcjonuje w calosci.

jak tam kolego założyłeś tą osłonę?

Opublikowano
  • Autor

Wrocilem do PL po dluzszej nieobecnosci i zabraklo czasu. Tylko przechodze obok niej w garazu. Jak nadejdzie taki dzien to sie podziele z wrazeniami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.