Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalaf

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalaf

  1. kalaf odpowiedział(a) na Barrrtezo temat w 2.0TDI
    Miałem to samo, turbo do czyszczenia bo przeładowywuje
  2. kalaf odpowiedział(a) na Kampap temat w Audi A4 B7
    O ile dobrze pamiętam to trzeba ciągnąć do przodu tą listwę
  3. Przeczytaj dział "Diagnostyka" i zrób logi
  4. chodziło mi właśnie o koła zębate, o ile dobrze pamiętam to u was kupowałem cały zestaw
  5. Widzę Kolego że nie jesteś jeszcze zdecydowany którą z opcji wybrać. Rozmawialiśmy przez telefon co ja robiłem, czyli moduł pompy z zębatkami . Jak coś to dzwoń to podjadę i posłuchasz mojego silnika jak pracuje
  6. Kolego przerabiałem ten sam problem jakieś 5 lat temu, też przerabiałem napęd pompy na zębatkę. Zadzwoń jutro po 14 do mnie to pogadamy. Wysłałem Ci nr tel na priv.
  7. Wielkie dzięki Marcin, paczka doszła błyskawicznie
  8. Dzięki Marcin po raz kolejny. Pozdrawiam
  9. Wielkie dzięki za oliwę Marcin Szybka paczka i miły gratisik.
  10. Marcin potrzebuje oliwę motula do 2.0 BLB + Motul Engine Clean i filtr oleju, podaj cenę . Pozdrawiam
  11. Poszło
  12. niech zajedzie na najbliższy cpn i kupi litr na dolewkę
  13. Może masz wsadzone Ledy w oświetlenie tablicy rejestracyjnej, i będzie wywalało błąd spalonej żarówki a oświetlenie świeci - ja tak mam i jeżdżę z tym
  14. Olej dotarł błyskawicznie.
  15. Marcin potrzebuje oliwę motula do 2.0 BLB i filtr oleju, podaj cenę . Pozdrawiam
  16. kalaf odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Dziś jest na amfiteatrze o 15 zlot aut z grupy VAG. Zapraszam
  17. Witam to kolego rzeczywiście zle szukałeś bo tego jest troszkę może nie aluminiowe- http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=oslona+silnika+a4+b7&category=620
  18. Kolego popatrz dokładnie na zdjęcie kilka postów wyżej, to czarne to jest specjalna nasadka która wchodzi w sprzegiełko i w środek tej nasadki wchodzi torx, a tu masz sklep z tymi kluczami- http://www.toolmar.pl/pl/c/KLUCZE-DO-ALTERNATORA/13
  19. jeśli nie masz specjalnego klucza to udaj się do mechanika bo nie zdejmiesz rolki z alternatora, mnie skasował 10 zł za wymianę, musisz mieć coś takiego żeby wymienić samemu- http://images8.fotosik.pl/488/ad422be6a5afa869med.jpg
  20. Przodu nie trzeba rozbierać mały problem możesz mieć z śrubą tą długą u góry od alternatora, bo mało miejsca mi udało sie ja wyciągnać.
  21. Ja miesiąc temu wymieniałem w 2.0 BLB. Sprzęgiełko INA- 140zl, jeśli chcesz wymieniac musisz wyciągnąć alternator.
  22. Witam wszystkich serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.