-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Cześć. Czy w Bydgoszczy lub okolicach ktoś zajmuje sie regeneracją odbłyśników? Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cześć. Potrzebuje tarcze + klocki tył. Czy ktos z Was doradzi jakie , a może ktoś sprzedaje?
-
Drgania podczas stałej prędkości
Witam. Mam ten sam problem. Czy miał ktoś podobne objawy i poradził sobie z tym?
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Zamierzam kupić używkę na allegro dlatego chciałbym wiedzieć dokładnie Czy ten będzie ok: http://allegro.pl/audi-a4-b6-silnik-nastawczy-nagrzewnicy-8e1820511-i6299676864.html
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam. Czy może ktoś napisać jaki kod ma silniczek od regulacji temperatury strony kierowcy? Dziekuję i pozdrawiam
-
Traci moc
Koledzy, mam problem. podczas gwałtownego przyspieszania auto traci moc. Po wyłaczeniu silnika i ponownym właczenie wszystko działa jak trzeba. Proszę o pomoc
-
Ciężko pracujące wspomaganie na wolnych obrotach i postoju
Prawdopodobnie??
-
Ciężko pracujące wspomaganie na wolnych obrotach i postoju
Powodem dolweki byl niski poziom płunu. Nie stwierdzono żadnego wycieku a pompa była odpowietrzona.
-
Ciężko pracujące wspomaganie na wolnych obrotach i postoju
Od jakiegos czasu zauważyłem ze podczas manewrów na parkingu gdy auto ma niskie obroty kierownicą bardzo cieżko sie kręci. Dodam że jakis czas temu dolewałem płyn do wspomagania. Czy to wina pompy i należy ja wymenić czy cos innego? Prosze o pomoc.
-
Kontrolk od minimalnego poziomu oleju
Ale czy natychmiast musi dolać czy przejedzie te 400km jeszcze??
-
Kontrolk od minimalnego poziomu oleju
Witam. Mojej żonie w trasie zapaliła sie kontrolka poziomu minimalnego oleju...Czy natychmiast należy wymienić olej lub go dolać czy dojdzie ona bez żadnego problemu do domu?? Do przejechania ma ok 400km. Z góry dziekuję za pomoc
-
[ALL B6] Tylna wycieraczka
Witam. Mam mały problem z tylną wycieraczką.Po jej załączeniu wykonuje ona pól cyklu i zatrzymuje się. Ponowne jej wlanczanie nic nie pomaga, stoi i nie pracuje. Dopiero po kilku dniach z powrotem sie załacza i wraca do pierwotnej pozycji. Prosze o pomoc co moze byc przyczyna takiej pracy wycieraczki.
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
A co ze spalaniem?? Zwiększy sie??
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Hej. Ja wczoraj zaślepiłem i nie wyskoczył żaden błąd.
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
W jakim warsztacie zaślepiałes EGR-a? Czy zaślepienie EGR ma wpływ na spalanie paliwa? Czy auto będzie więcej paliło?
remipo80
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta