Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ALL] Poszukiwana aluminiowa osłona pod silnik.


jax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w związku, ze bliżającą sięzima i brakiem osłony pomyślałem (zapragnąłem) znaleźć taką, która wytrzyma wysokie śniegi zarazem chroniąc miskę olejową przed nagłymi spotkaniami z glebą.

Szukam od kilku dni na allegro, czy też na google dostawcy takiego towaru lecz jest kompletny brak(no chyba, że źle szukam).

Może mieliście styczność, lub jakieś doświadczenie jaką osłonę zastosować i gdzie ją zakupić.

Pozdrawiam wszystkich Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) to kolego rzeczywiście zle szukałeś bo tego jest troszkę może nie aluminiowe- http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=oslona+silnika+a4+b7&category=620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega Mariusz zauważył, interesuje mnie jedynie aluminiowa.

Udało się zamówić z aluminium 3mm, ma być w najblizszym czasie u mnie.

Jak otrzymam towar opisze, tę osłonę i ocenie czy warto w tego dostawce inwestować. Jest to pierwsza sztuka jaką robi do B7 wiec czas pokaże co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie zdjecie mojej sztuki. Czlowiek zaczal je produkowac na moja prosbe. Niestety nie dalem rady jej zalozyc i musialem wyjechac. Lezy w garazu i czeka wraz samochodem na moj powrot. Zakupilem specjalnie 3mm. Obawiam sie ze 2 to zbyt malo.

Ogolnie ladnie wyglada, ale niesety nie mialem okazji z niej skozystac.

W takim razie dajcie komentarze jak wam sie udal montaz i jak to funkcjonuje w calosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie zdjecie mojej sztuki. Czlowiek zaczal je produkowac na moja prosbe. Niestety nie dalem rady jej zalozyc i musialem wyjechac. Lezy w garazu i czeka wraz samochodem na moj powrot. Zakupilem specjalnie 3mm. Obawiam sie ze 2 to zbyt malo.

Ogolnie ladnie wyglada, ale niesety nie mialem okazji z niej skozystac.

W takim razie dajcie komentarze jak wam sie udal montaz i jak to funkcjonuje w calosci.

jak tam kolego założyłeś tą osłonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do PL po dluzszej nieobecnosci i zabraklo czasu. Tylko przechodze obok niej w garazu. Jak nadejdzie taki dzien to sie podziele z wrazeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...