Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mandat zaoczny


Peres

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie o tym wiem i tak by było najlepiej, ale pewności nigdy nie masz, nie wiem jak on był ustawiony poza tym jak samochód obok Ciebie wytną ...

w wycinanie ze zdjęć nikt się nie bawi. za dużo roboty. zdjęcia na którym jest więcej niż jeden pojazd lub chociaż jakiś cień, ślad innego pojazdu trafia do kosza. jeśli dostaniesz takie zdjęcie walisz do sądu i sąd odrzuca wniosek o ukaranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli bym dostał takowe zdjęcie to wiem co mam zrobić ....

skąd wiesz, że z wycinaniem ze zdjęć nikt się nie bawi ??

dużo roboty ?? chyba dla dziesięciolatka i to nie był bym pewien :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o tym wiem i tak by było najlepiej, ale pewności nigdy nie masz, nie wiem jak on był ustawiony poza tym jak samochód obok Ciebie wytną ...

w wycinanie ze zdjęć nikt się nie bawi. za dużo roboty. zdjęcia na którym jest więcej niż jeden pojazd lub chociaż jakiś cień, ślad innego pojazdu trafia do kosza. jeśli dostaniesz takie zdjęcie walisz do sądu i sąd odrzuca wniosek o ukaranie.

właśnie na tym zdjęciu widać inne auto kurcze :/ :wallbash: tak czy siak 2 stówy poszły się jeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czego nie interweniowałeś ??

trochę poczytałem o tym i jak na zdjęciu widoczny jest inny pojazd to sprawa prawie wygrana, piszę prawie, bo w tym kraju różne cuda się zdarzają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...