Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] LALA


Playboy

Rekomendowane odpowiedzi

nick? brak pomysłu a akurat leżał niedaleko komputera!!! :decayed:

zderzak i znaczki dokładane były w Reichu, zawiła historia :tongue4:

co do oleju to nie wiem. miał 9tys przejechane jak przyjechał, teraz ma 12 więc jeszcze nie wiem jak tam z tym olejem. druga sprawa - jak można cholera nie zrobić bagnetu do kontroli stanu oleju?!?! :wallbash:

W porównaniu do poprzedniego 1.9TDi 130KM to ten wymiata chociaż do 3 tys obrotów szału nie ma. Ale powyżej jest szał spalania i szał ciał wewnątrz auta :evil:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:10_________________________________________________a jeśli chodzi o kolorowy FIS.. czy to się nie nazywa przypadkiem gadżeciarstwo i zbędny wydatek? :slina: czy na prawdę warto to zmieniać, daje to coś więcej oprócz tego, że będzie kolorowo? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym bagnetem to sa jaja . Myślałem ze mi ktoś podprowadził i włożył zaślepkę a tu ZONK :decayed:. Wydaje mi sie jednak ze słyszałem kiedyś ze jest bagnet serwisowy i ze da sie sprawdzić fizycznie a nie elektronicznie ile jest oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sztuka !!. Fajny motor fajny naped, fajny kolor(chociaz ja juz go nie lubie :tongue4:) . Fis tez bym zrobil w kolor .

Pozatym nic bym nie ruszal chyba ze masz za duzo gotowki i chcesz rezac Navi :naughty: .

No wlasnie nie ma bagnetu ... hmm ciekaw jestem jak to olej zre ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobiłem przy wymianie oleju taki "warsztatowy" bagnet ale po 3tys km to chyba nie ma co sprawdzać jeszcze czy zeżera olej... Temp oleju hmmm, nie mam pojęcia czy pokazuje! ale sprawdzę z ciekawości :wink4:

Kolor? Tylko czarny! poprzedni był czarny i następny też będzie czarny, inne nie wchodzą w grę :evil:

Navi.. zupełnie mi niepotrzebna, mam taką przy szybie którą używam raz na pół roku. może TV by się przydało :cool1:

A FIS w kolor jeśli tylko po to żeby było kolorowo to też odpada, nie lubię jak się rozbiera moje auto, ile ja się nacierpiałem przy zakładaniu blokady na skrzynię olaboga.. Żeby tylko dobrze spasowali, żeby nie porysowali... Stałem cały czas nad majstrami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps jezeli wymyślą jak to zagazować to za pare (10) lat sobie taką kupię

ciekawe tylko po co przy takim spalaniu tego silnika :polew:

No z tym bagnetem to sa jaja . Myślałem ze mi ktoś podprowadził i włożył zaślepkę a tu ZONK :decayed:. Wydaje mi sie jednak ze słyszałem kiedyś ze jest bagnet serwisowy i ze da sie sprawdzić fizycznie a nie elektronicznie ile jest oleju.

jest i da sie ja mam taki , i to wcale nie serwisowy tylo chyba z gllfa GTI.Mam gdzies numer czesci .

Playboy [/b] masz pokazana temperature oleju na wyswietlaczu ?

ale to cyba masz w tedy jak masz uaktywniony lap timer i w autach po 2010 roku ? no chyba ze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie podobne jak u mnie :good: najważniejsze, że quattro i fajny silnik. Ogólnie fajne autko.

Jeśli nie znasz, a chciałbyś znać historię samochodu to mogę pomóc (za darmo).

Gdybyś jakimś cudem udało Ci się przestawić radio na europejskie częstotliwości to pochwal się jak - ja póki co nic nie zdziałałem :disgust: ale można sporo funkcji uruchomić.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znasz, a chciałbyś znać historię samochodu to mogę pomóc (za darmo).

pytanie tylko czy che , bo casem lepiej nie wiedziec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam pełną historię, dzięki :)

hmmm a jakie funkcje tam można uruchomić? Radia nie słucham. Ważne, że mi Trójka odbiera a reszta to mi lotto więc idzie muza z pendrive. Jeśli chodzi o homelinka to u nas są inne częstotliwości i trzeba albo wymienić moduł albo jakoś go przeprogramować? Nie wiem czy się da, obstawiam, że nie. ;( A przydał by się!

quattro było warunkiem koniecznym po poprzedniej zimie kiedy jadąc leeeedwo 30km/h wyprzedziło mnie A8 z prędkością chyba 100 na śliskiej drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ja się nacierpiałem przy zakładaniu blokady na skrzynię olaboga..

ło matko

to takie coś się jeszcze zakłada??? :shocked:

no teraz toś mnie zażył, kiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ja się nacierpiałem przy zakładaniu blokady na skrzynię olaboga..

ło matko

to takie coś się jeszcze zakłada??? :shocked:

no teraz toś mnie zażył, kiler

To sie potencjalny złodziej zdziwi nie ma co . :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no bez przesady, wcale tego nie widać, takie małe coś odstaje z boku.. tylko to wciskasz i heja banana, potem kluczykiem odblokowujesz i tyle, jak zamek w drzwiach :) o to chodzi żeby się zdziwił, lubię utrudniać ludziom życie hahaha ;)

needle sweep.... piękna rzecz, must have! tylko jak to zrobić? :)

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 08:13_________________________________________________jakby ktoś nie wiedział....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięks :) wyszukiwarka nie chciała mi znaleźć :)[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:04_________________________________________________a czy ktoś... na terenie Warszawy.. za dobrą flaszkę by nie pomógł? :D nie dość, że się na tym nie znam to jeszcze brak oprogramowania. ba! nawet laptopa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

needle sweep.... piękna rzecz, must have! tylko jak to zrobić? :)

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 08:13_________________________________________________jakby ktoś nie wiedział....

ja to miałem seryjnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no bez przesady, wcale tego nie widać, takie małe coś odstaje z boku.. tylko to wciskasz i heja banana, potem kluczykiem odblokowujesz i tyle, jak zamek w drzwiach :)

:buahaha::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udaj się na jakiś spot w warszawie to pewnie ktoś miły się znajdzie i Ci to zrobi, a na przyszłość polecam się zaopatrzyć w kabel i oprogramowanie, bo niewątpliwie się przyda (sprawdzanie/usuwanie błędów, logi etc.) - trudne w obsłudze nie jest, można też ustawić doświetlanie zakrętów przy pomocy przeciwmgłowych :decayed: a i laptop do tego nie jest potrzebny jakiś super mocny, ja na początku używałem 20-letniego IBM-a z procesorem 700MHz i 256mb ramu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...