Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5 TDI QUATTRO


nel239

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie!

Jako że na forum znajduje się już jakiś czas a samochód mam od kwietnia postanowiłem w końcu pochwalić się swoim dupowozem. Za każdym razem gdy chciałem opisać auto na forum zawsze mi coś wyskoczyło i tak trwało to pol roku :embarrassed: ale w końcu jestem.

Może na początku zdjęcia a później coś szkryfne o reszcie :)

20110616049.jpg

DSC0041.jpg

20110610020.jpg

20110610023.jpg

20110610026.jpg

20110610017.jpg

DSC0057.jpg

DSC0050.jpg

Najpiękniejsze dla mnie to oczywiście to ze jest zakuty na 4 lapy :>

Wyposażenie:

-Klima 2-strefowa

-6x airbag

-Podlokietnik przod i tyl

-ABS + ESP

-Szyby elektryczne przod i tył

-podgrzewale lusterka

-centralny zamek sterowany z pilota + domykanie szyb z pilota

-skórzana kierownica i gałka zmiany biegów

Silnik:

-Silnik 2.5 TDI AKE Quattro strasznie nie lubiany oczywiście aczkolwiek ja sie tego silnika nie boje. Kupiłem go z przebiegiem 242tys. od w sumie młodego mężczyzny, ale za to wiem, ze zadbał o ten silnik na pewno. Zaraz po zakupie oczywiście zrobiony rozrząd. Kontrola walków i wszystko jest w jak najlepszym porządku bynajmniej na dzień dzisiejszy, a zrobiłem nim już 30tys.i nie zauważyłem by działo się coś dziwnego z tym silnikiem. Pożyjemy zobaczymy :)

Środek oczywiście typowy standard co widać na zdjęciach, ale z czasem się wszystko zmieni.

Kola 17" S-line dostałem oczywiście w komplecie już niedługo do sprzedania jc.

Zawieszenie S-line.

Powolutku zaczynałem zbierać graty i co pasuje p&p chciałem wrzucać po kolei i tak poczyniłem zwykły grill poszedł w odstawkę i zamontowałem gore S4 i w dol zderzaka tak samo jednakże dołu niema już.. ktoś cieszy się nim w Katowicach :confused4:

A wiec teraz plany:

  • Pakiet zewnętrzny S4

  • Koła wzór S4 17" lub 18"

  • RNS-e
  • Pól skory ewentualnie skora z grzaniem d*py

  • Kiera od TT lub B8 z multi
  • Pełny FIS

To narazie tyle.. Większość gratów mam już w domu, ale dopiero po skompletowaniu nastąpi montaż, a najprawdopodobniej będzie to styczeń-luty-marzec.

Pozdrawiam i czekam na komentarze.. Te złe i te dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja bedzie bliżniacza :> też srebrny avant w Pakiecie S4 brakuje mi tylko tylniego zderzaka :gwizdanie:gdzie swój dorwałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 2,5 tdi to słaby wypasik :gwizdanie:

to samo chcialem napisac :gwizdanie: Ktos wolal miec dobry motor i q zamiast gadzetow :wink4:

Fajne autko :good:

Jak silnik zadbany to bedzie jeszcze dlugo smigac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło spotkać kolege na blachach SWD :cool1: furka bardzo fajna :good:...moja rada brzmi..fele jak już to tylko 18''..daj spokój z 17''.też mam 18'' i na naszych okolicznych drogach dają rade więc mniejszych nie zakładaj bo będziesz żałował :wink4: a poza tym plany zacne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 2,5 tdi to słaby wypasik :gwizdanie:

Dokładnie kolego zgadzam się z Toba, ale za to mam pewność, ze silnik zdrowy, a i cena byla dobra :)

Z wyposażeniem to się wszystko zmieni, bo jak wszystko dobrze pójdzie to w piątek montuje skory z grzaniem d*py :>

RNS-e trochę poczeka, a co dalej zobaczymy. Napewno sie pochwale na forum :)

Kolego grzes1150 z spalaniem to jest tak.. jak wleje 60L, a jeżdżę tylko ja to robię po 800km. Maks co udało mi się osiągnąć to było 860km, ale to naprawdę spokojna jazda. Ostatnio jak leciałem na Kraków przy prędkości 220km/h która dość długo utrzymywałem-spalanie wyszło 10L na 100km. Niestety, ale tyle już trzeba liczyć. Jednakże nie spalił mi nigdy więcej niż 10 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...