Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pierścień ABS


baca21

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno A4 i poszedł pakiet startowy... Komplet tarcz, klocków przód i tył, płyn hamulcowy filtry oleje itp.. Miałem też problem z ABS bo łapał kiedy chciał... okazało się że brakuje pierścienia do ABS z tyłu z lewej strony. Pytanie: tarczka do ABS znajduje się na przegubie czy półosi? Co trzeba wymienić żeby ABS powrócił? Jest to oczywiście Quattro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do wymiany mam przegub lewy tylny. Mógłby ktoś znaleźć jego numer? Nigdzie go nie widziałem.. Czy wymianę przegubu da rade zrobić samemu czy lepiej wybulić mechanikowi? Narzędzia i umiejętności posiadam ale po prostu tego jeszcze nie wymieniałem...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed rozebraniem tego dziadostwa sprawdz czy nie zsunął sie pierscien z przegubu

mozesz sam to rozebrac ale po złożeniu trzeba na nowo ustawiac geometrie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik stwierdził ostatnio że ktoś go kiedyś wymieniał i założył zły albo uszkodził ten pierścień bo go nie ma... tylko zastanawiałem się nad kosztami całego przedsięwzięcia.. ale skoro w grę wchodzi ustawienie geometrii to zostawię to "właściwym ludziom wiedzącym za co biorą kasę" :decayed: Jaki może być koszt całej operacji ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129042.0;highlight=quattro+przegubu

i wszystko w tym temacie ;)

a co do przegubów jeśli nie chcesz chińszczyzny za 100zł możesz kupić MEYLE (niemieckie) chyba po 140zł po zniżkach jak popytasz w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: no to już wiem co będę robił na przyszły weekend :evil:

Pomoże ktoś znaleźć numer tego przegubu bo przekopałem sieć i nie znalazłem.... Lewy przegub zewnętrzny tył do Quattro Vin: WAUZZZ8DZWA079780 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg intercars znalazłem jedyny pasujący zamiennik z numerem VKJA 3019. Znalazłem też jako jedyny http://moto.allegro.pl/przegub-zew-metelli-audi-80-b3-b4-2-0-2-3-1-9tdi-i1873905297.html Czy ten przegub podejdzie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...