Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego Pawle :hi: dużo kasiorki na mody :kox:

dzięki Jędrek a kaska potrzebna bez tego nic sie niestety nie zrobi :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 15:36_________________________________________________

Nawet truskawki chwalą :good: 100 lat :hi:

dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to kiedy następny mod i jaki. :tongue4: Kurdeee tak mi się twoja podoba ahhh. :slina: Sprzedaj mi ją :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to kiedy następny mod i jaki. :tongue4: Kurdeee tak mi się twoja podoba ahhh. :slina: Sprzedaj mi ją :evil:

Oj jeszcze nie wiem co nastepne bedzie zastanawiam się cały czas :) hehe miło słyszec ze sie podoba a co do sprzedania musiał bys sporo PLN-ów polozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie sprzedawaj :tongue4: taka perełke :naughty: działaj tam w wolnych chwilach

a tak to szerokości :)

hehe nie takie proste by było ja sprzedac chyba że worek kasy by poszedł :polew: na razie modów nie będzie bo trzeba porobic pare rzeczy tzn przygotować autko pod softa moze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt dopiero daje jak sie ja dopiesci jakies mycie itp bo wczoraj brudna byla jak ....

dziękuje Krzysiu za logi pocieszyles mnie strasznie wczoraj bo turbina pompki itp igla :):notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało że nie zauważyłem Twojej przesiadki na B6 :gwizdanie: :decayed:

Powiem tak, prze cholera ładna nie będę się pytał o wrażenia z przesiadki bo jeszcze pewnie nie ochłonąłeś :naughty:

Kolor jedyny słuszny w B6, bogata opcja jak by nie było :> tylko do szczęścia brakuje quattro które oczywiście można wyrezać a daleko do Krk nie masz :naughty:

Jeszcze raz graty zakupu :notworthy::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało że nie zauważyłem Twojej przesiadki na B6 :gwizdanie: :decayed:

Powiem tak, prze cholera ładna nie będę się pytał o wrażenia z przesiadki bo jeszcze pewnie nie ochłonąłeś :naughty:

Kolor jedyny słuszny w B6, bogata opcja jak by nie było :> tylko do szczęścia brakuje quattro które oczywiście można wyrezać a daleko do Krk nie masz :naughty:

Jeszcze raz graty zakupu :notworthy::kox:

No powiem ci ze przesiadka taka jak mi sie marzyła :) a jeżeli chodzi o wypasik to jest co raz to lepszy zabawa jest fajna z B6 polecam :)

Musze tam wlasnie podleciec na spocika do krk dalej robicie co tydzień???

dzięki za pamięć jednak ktoś zapamietal moje rezanko w b5 :)[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 20:40_________________________________________________

Jeszcze tylko się Paweł na zlot zapisze i jest wszystko :gwizdanie:

hehe wiesz Krzysiu ja wstydliwy jestem ni9e wiem czy bym sie odnalazł na takiej imprezce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiesz Krzysiu ja wstydliwy jestem ni9e wiem czy bym sie odnalazł na takiej imprezce :>

Nie piardol :decayed:, po dzisiejszym spocie myślę że się zapiszesz :gwizdanie:

B6 obczajone z bliska, furmanka robi robotę, bardzo ładna sztuka :thumbup:

Wszystkie mody idą w dobrym kierunku i oby tak dalej a będzie :kox::good:

Dziękuje za odwiedziny w krainie smoków wawelskich :notworthy: Myślę że spot się podobał :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiesz Krzysiu ja wstydliwy jestem ni9e wiem czy bym sie odnalazł na takiej imprezce :>

Nie piardol :decayed:, po dzisiejszym spocie myślę że się zapiszesz :gwizdanie:

B6 obczajone z bliska, furmanka robi robotę, bardzo ładna sztuka :thumbup:

Wszystkie mody idą w dobrym kierunku i oby tak dalej a będzie :kox::good:

Dziękuje za odwiedziny w krainie smoków wawelskich :notworthy: Myślę że spot się podobał :):decayed:

oczywiscie ze się podobał było git malina :) no i te autka :)

dzieki PABLO za dobre oprowadzenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic mi nie było kiełbaska wymiata nastepnym razem musisz mnie zabrac na ta co mowisz ze jest lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic mi nie było kiełbaska wymiata nastepnym razem musisz mnie zabrac na ta co mowisz ze jest lepsza :)

Dokładnie będziesz miał porównanie :kox:

Zrobili Ci z tą zapalniczką :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic mi nie było kiełbaska wymiata nastepnym razem musisz mnie zabrac na ta co mowisz ze jest lepsza :)

Dokładnie będziesz miał porównanie :kox:

Zrobili Ci z tą zapalniczką :mysli:

sam sobie zrobiłem małe rezanko juz za momencik wrzucam foto :)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________no i kolejny mały modzik do kompletu popielniczka przednia 1nk :) małe rezanko a cieszy :)

158e66af3c6d7b07med.jpg[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 13:54_________________________________________________Kolejny malutki modzik zabudowanie akumulatorka i tej pustej przestrzeni :) podziekowania dla CUBERA za numery części :good:

0fa068c03b607e4dm.jpga1090ec03278594dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że błyskawicznie bierzesz do siebie porady i już kolejny mod zrobiony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu lepiej pod maską wygląda :good:

Ja szukam i nic :( Już się zastanawiam nad dieslem bo miałbym ropę tanio ale boje się tych pompowtrysków i innych rzeczy typu dwumas itp :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepsko ta popielniczka wygląda bez kompletu na biegi, jak chcesz to ci moge spowrotem moge soul sprzedac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...