-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No, pogratulować audicy
-
[ALL] Nakładki na pedały
Opyla się te nakładki na pedały ...? nawet fajne http://allegro.onet.pl/pedaly-audi-a4-b6-b7-rs4-s-line-quattro-tfsi-tdi-i2013212343.html
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Super fura Pozdrawiam
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
Fajna Fura :> gdzie kupiłeś spryskiwacze ?
-
Audi A4 AVANT 1.9 TDI
Przez prawie całe Niemcy i jestem W Danii ponad 1300 km A proglem to że 12 godzin sie jedzie
-
Audi A4 AVANT 1.9 TDI
Ja jeżdżę do Danii , a co dwa tygodnie nabijam prawie 3 tyś
-
Audi A4 AVANT 1.9 TDI
Witam chciałem przestawić moją Audice. Kupiłem ją rok temu z przebiegiem 170, tera ma prawie 260 i chodzi jak złoto Wyposażenie z ważniejszych to: -MMI -multi kierownica -kubełkowe fotele -dół w kolorze -szyberdach -Tempomat -Pełny FIS -Częściowy pakiet oświetlenia: - kratki nawiewów - podłokietnik - schowek - popielniczka -Pakiet Chrome (relingi, listwy) Mody: -Fotele skórzane z alcantarą -może Bose -dokończyć Pakiet oświetleniowy -Tylne fotele podgrzewane -listwy ozdobne w alcantarze Pare fotek Pozdrawiam
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Gratulacje Audi de best :>
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
Tylko pozazdrościć Furki :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów :> Jestem tu nowy , mam AUDI A4 b6 1.9 TDI i jestem z Sierakowa śląskiego (koło Lublinca) pozdrawiam wszystkich :>
lucek9777
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta