Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

piękna ta twoja czarnula :afro:

Marcinku postaraj sie zeby byla piekniejsza :> :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: robie co moge :pali:

Opublikowano

Ah ta stal ja wytrzymałem miesiąc i kupiłem ALU.

PS. Auto kosa :decayed:

he he juz blizej niz dalej do wiosny :) a wlasnie musze cos kupic jakies 18 :naughty:

Kup 19" :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: robie co moge :pali:

zobaczymy w sobote :) trzymam ostro kciuki i spac nie moge po nocach od tygodnia :wink4::tongue4: :>[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:18_________________________________________________

Kup 19" :cool1:

za duze jak dla mnie 18'' w sam raz :kox: choc chetnie bym zobaczyl na zywo jak b6 wyglada na 19'' :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: robie co moge :pali:

zobaczymy w sobote :) trzymam ostro kciuki i spac nie moge po nocach od tygodnia :wink4::tongue4: :>[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:18_________________________________________________

Kup 19" :cool1:

za duze jak dla mnie 18'' w sam raz :kox: choc chetnie bym zobaczyl na zywo jak b6 wyglada na 19'' :gwizdanie:

Oj 19" na B6 nie jest za wielkie ja mam 18" i trochę żałuje.
Opublikowano

paweł nie słuchaj tych kusicieli :polew: na 19 to nie ma jazdy :fool::baseball:

Opublikowano

paweł nie słuchaj tych kusicieli :polew: na 19 to nie ma jazdy :fool::baseball:

co Ty wiesz :tongue4: - 19 daje radę i całkiem całkiem :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

nie no panowie 19 za duze :) ale pewnie byl by kox za***isty mi wystarczy 18'' tez ladnie nadkole wypelni :>

Opublikowano

Pablo wyślij jedną z fotek do kalendarza :good:

Opublikowano
  • Autor

którą?? :>

Opublikowano

tą, którą uważasz za słuszną i za najładniejszą :good:

Opublikowano
  • Autor

ok z wielka checia :) chyba to pierwsze wskoczy :>

Opublikowano

ale musisz zrobić normalnym aparatem bo ten aparat z zegarka nie daje rady, pewnie made in china :))

Opublikowano
  • Autor

ale musisz zrobić normalnym aparatem bo ten aparat z zegarka nie daje rady, pewnie made in china :))

to jest zegarek od bonda iec on ma miliard pixeli i wogole jest najlepszy :)

Opublikowano

no niezła sesyjka pogratulować ;)

Opublikowano

dobra sesyja :good:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

bedzie lepsza jak wskoczy nowe koło :slina: :slina: :kox: ja chce juz wiosne :kox::naughty:

Opublikowano

bedzie lepsza jak wskoczy nowe koło :slina: :slina: :kox: ja chce juz wiosne :kox::naughty:

Kupiłeś już coś? Ja muszę kupić tylko opony jeszcze bo te mam słabe
Opublikowano

z tego co wiem to tajemnica :confused4:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie kupione już są jutro jade odbierać :) tylko jeszcze sie zastanawiam na jaki kolorek prysnąć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.