Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam 8 cali 225 Et35 + 10 i bez problemu da sie smigac... jeszcze z 3 mm mozna wyjsc na zewnatrz

Opublikowano
ja mam 8 cali 225 Et35 + 10 i bez problemu da sie smigac... jeszcze z 3 mm mozna wyjsc na zewnatrz

No to faktycznie dużo :decayed: weź też po uwagę za każda opona inaczej leży na feldze mimo takiego samego wymiaru :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pawel zanim wlozyles dystanse jakie miales ET i jaka szerokosc felgi masz? wiesz moze jakie ET masz teraz? ja mam ET35 i chcialbym kola wypchnac a fele mam 8' opona 225

u mnie jest et45 8.5'' z dystansem 17mm jest idealnie rowno z nadkolem:wink:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Moim zdaniem jak sie nie ma dużej gleby to nie wygląda to za fajnie tak odstające opony.

a ja sie z Toba nie zgodze u mnie wyglada to bardzo dobrze i prosze mi tu nie marudzic :decayed:

Opublikowano
Pawel zanim wlozyles dystanse jakie miales ET i jaka szerokosc felgi masz? wiesz moze jakie ET masz teraz? ja mam ET35 i chcialbym kola wypchnac a fele mam 8' opona 225

u mnie jest et45 8.5'' z dystansem 17mm jest idealnie rowno z nadkolem:wink:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Moim zdaniem jak sie nie ma dużej gleby to nie wygląda to za fajnie tak odstające opony.

a ja sie z Toba nie zgodze u mnie wyglada to bardzo dobrze i prosze mi tu nie marudzic :decayed:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Sa gusty i gusciki :decayed: mi sie podoba :wink:

Opublikowano
  • Autor
Sa gusty i gusciki :decayed: mi sie podoba :wink:

dzieki mi tez :decayed:

Opublikowano
Pawel zanim wlozyles dystanse jakie miales ET i jaka szerokosc felgi masz? wiesz moze jakie ET masz teraz? ja mam ET35 i chcialbym kola wypchnac a fele mam 8' opona 225

u mnie jest et45 8.5'' z dystansem 17mm jest idealnie rowno z nadkolem:wink:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Moim zdaniem jak sie nie ma dużej gleby to nie wygląda to za fajnie tak odstające opony.

a ja sie z Toba nie zgodze u mnie wyglada to bardzo dobrze i prosze mi tu nie marudzic :decayed:

:decayed::decayed:

wtracw sie ja mam et35 9' opona 225 i jest ok moim zdaniem,tylko bok jak pada jest caly uswiniony :wink:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

ladne wozidlo :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

głupota ludzka nie zna granic jakies barany bawily sie ogniem kolo mojego autka i luknijcie co zrobili skur..... :facepalm: rece opadaja :wallbash:

586bc17480a340b6m.jpg

dc5e6a704af9575em.jpg

6fe223d81030accem.jpg

Opublikowano

o fuckkkkkkkkkkkkkkk

Opublikowano

Tak jak już pisaliśmy współczuje powinno się ich za takie coś podpalić.

Opublikowano
  • Autor
Tak jak już pisaliśmy współczuje powinno się ich za takie coś podpalić.

jak sie dowiem kto to zrobil to dlonie napewno bede podpalone:ranting:

Opublikowano

Co właściciel parkingu na to?

Opublikowano
o fuckkkkkkkkkkkkkkk

to samo pomyslalem. jeb**e skurw**e. a wlasciciel parkingu ma wyjebane napewno chyba ze na strzeżonym to bylo.

współczuje. niekontrolowany wydatek zderzak do wymiany lampa ciekawe jak ta uszczelka potraktowala lakier. ladne pare stow trzeba wydac. obys mial ac jesli to cos pomoze

Opublikowano

policja za takie coś powinna mieć prawo odciąć minimum po 2 palce :doh: debile kurcze :doh:

Opublikowano
  • Autor
Co właściciel parkingu na to?

ja sobie robie AC z regresem PZU bedzie sobie sciagac kase z wlasciciela parkingu wiec mnie to rybka.

wycene juz mam jeszcze musze powalczyc troszku z PZU i bedzie git powiedzmy.

szkoda tylko autka :facepalm:

Opublikowano

Nie no porażka. Jak to mówi Paździoch: "Za jądra i na latarnie" z takimi ujami no. Współczuje Paweł.

Opublikowano

nic tylko współczuć.. krew człowieka zalewa jak coś takiego ogląda... :shock3::ranting:

jak byś dowiedział się kto to to daj znak :wink:

Opublikowano

Ja pieprze.. gdzie Ci to zmajstrowali? W pracy?

Opublikowano

Pablo współczuje...k**wy powinno się rozszczelać a nie ręce obcinać...miałem ostatnio porysowane auto (całe) i wiem co to znaczy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Pablo współczuje...k**wy powinno się rozszczelać a nie ręce obcinać...miałem ostatnio porysowane auto (całe) i wiem co to znaczy :facepalm:

wiem wiem u mnie chociaz ten plus ze nie trzeba malowac jedynie zderzak no i jak na razie niezle placa z PZU ale jeszcze walcze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.