Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mowisz :naughty:

Opublikowano
oj uwierz ze nie tylko tym :P

Edytko, Pawełek miał tylko chłopaków to nie wie jak to dokładnie jest:polew:

Z tego co mi o nim mówiłeś, to tylko same superlatywy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

te PUMA ja tam wiem co mowie a ze moze ty sie zabawiasz z chlopcami to od razu mierzysz innych swoja miara :polew:

Opublikowano

Tak dobrze jak u ciebie nie jest ale może być:decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

te PUMA ja tam wiem co mowie a ze moze ty sie zabawiasz z chlopcami to od razu mierzysz innych swoja miara :polew:

To nie ja się kręce obok placów zabaw:decayed:

Opublikowano

he he he niezle co ja sie tu dowiaduje :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
A co tam u Borysa, pablo ?

chcesz namiar moge ci dac to sie dowiesz hehehe

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

he he he niezle co ja sie tu dowiaduje :decayed::naughty:

powiem ci ze ja sam nie wiedzialem tyle o sobie hehehe :polew:

Opublikowano

nie znalam cie od tej strony

jak zaraz ucichli :decayed:

ot sie u ciebie zrobilo

Opublikowano
  • Autor
nie znalam cie od tej strony

jak zaraz ucichli :decayed:

ot sie u ciebie zrobilo

to sa wlasnie dwa takie dziady co strasznie sie uwielbiaja i wiesz zawsze atakuja we dwóch hehe

ale to sa takie dwa mieczaki :polew:

:decayed:

Opublikowano

to sa wlasnie dwa takie dziady co strasznie sie uwielbiaja i wiesz zawsze atakuja we dwóch hehe

ale to sa takie dwa mieczaki :polew:

:decayed:

:decayed: no niezle zauwazylam :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Paweł co taka cisza w Twoim wątku? czyżbyś auto sprzedał? :decayed:

Opublikowano
Paweł co taka cisza w Twoim wątku? czyżbyś auto sprzedał? :decayed:

słuchaj on teraz auto trzyma w garażu nakryte szmatą bo jest zima i złe warunki na drodze:kox: poza tym oszczędza na paliwie, żeby za tą kasę nowe mody robić :grin: codziennie go widze jak do busa wsiada:buahaha:

Opublikowano
Paweł co taka cisza w Twoim wątku? czyżbyś auto sprzedał? :decayed:

słuchaj on teraz auto trzyma w garażu nakryte szmatą bo jest zima i złe warunki na drodze:kox: poza tym oszczędza na paliwie, żeby za tą kasę nowe mody robić :grin: codziennie go widze jak do busa wsiada:buahaha:

:grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
Paweł co taka cisza w Twoim wątku? czyżbyś auto sprzedał? :decayed:

ta on to auto sprzeda :grin::doh::polew:

Opublikowano

Furka zacnie wygląda :slina: Jakie felgi na przyszły sezon? Widzę że avusy na sprzedaż...

Opublikowano
  • Autor

spokoj mi tu :decayed: fura nie do sprzedania mody hmmm... cos tam RABBI sie sklada powoli :) czekam na telefon od Marcina az spelni moje marzenie :decayed:

te fantowski detektywa zatrudniles?? :D

Blachu dziekuje za mile slowo :banan:a co do felgi to jeszcze nie wiem moze zostane przy tym tylko bedzie full black furka :D czyli fela czarna perełka na wiosne :D

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 19:46 ----------

Bylem dzis u Marcina no i namowil mnie do zlego :decayed: zrobil mi prezent pod choinke :wink:

cfac55df51fbc84fm.jpg

fe124b88a150175dm.jpg

f7834c66d46453bcm.jpg

Opublikowano

dzięki za odwiedziny i za nowe graty do furki :naughty:

Opublikowano
  • Autor
dzięki za odwiedziny i za nowe graty do furki :naughty:

rowniez dziekuje ale ja to nigdy od ciebie kasy nie wytargam bo zawsze mnie do czegos namowisz :grin:

Opublikowano

teee, ale ja pierwszy płaciłem :polew: za to graty masz dobre i znów coś się dzieje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale dales i zabrales :facepalm::kox:

no niby tak ale tak jak ci mowilem nie tylko to jest jesli chodzi o nowe mody reszta czeka na wiosne :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.