Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
używki jak są to 300-350 sobie wołają, lepiej kupićnowe, bo ze stanem różnie bywa :wink:

dokladnie popieram ja jak bym wiedzial wczesniej ze one takie takie sa w ASO to bym sie nie bawił w używane

kurde a mogę teraz kupić używki za 300zł i się zastanawiam :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Jak otwierasz drzwi to nie ma tego strzału jak w neonówce ?

Ciekawy jestem tych twoich LEDów? Kopsnij linka gdzie kupiłeś, zależy mi na tych małych szperaczach.

ja je kupilem w olkuszu :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładna ta Twoja furmanka , widze że czarny grill robi sie modny :naughty: i dobrze

Opublikowano
boseron zakładaj galerię :wink:

spokojnie jeszcze projket nie skończony , na zlocie zobaczysz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
ładna ta Twoja furmanka , widze że czarny grill robi sie modny :naughty: i dobrze

dzieki :decayed: ale wiesz po swojej ze czarne jest piekne :wink:

Opublikowano

boseron wie na kim wzorować się :naughty::whistling:

Opublikowano
  • Autor
boseron wie na kim wzorować się :naughty::whistling:

tzn?? :wink:

Opublikowano
boseron wie na kim wzorować się :naughty::whistling:

chyba Ty :tongue4:

Opublikowano
Jak otwierasz drzwi to nie ma tego strzału jak w neonówce ?

Ciekawy jestem tych twoich LEDów? Kopsnij linka gdzie kupiłeś, zależy mi na tych małych szperaczach.

ja je kupilem w olkuszu :)

Moze byś mi kupił ? Podjechałbym przy okazji jakoś wieczorem albo byś wysłał. Człowiek robi całymi dniami i raczej sie nie wyrwe w ciągu dnia do Olkusza, póki co nie ma szans.

Te moje mnie drażnią. Chodzi o te do dużej lampy. Ory - łagodne rozjaśnianie żarówek nie działa jak trzeba z tymi moimi ledami. Ktoś takie podał na forum i niestety kupiłem. Ktoś tam jeszcze też pisał że sie naciął.

Opublikowano
  • Autor
boseron wie na kim wzorować się :naughty::whistling:

chyba Ty :tongue4:

hehe fanta idzie teraz grubo i nabija sie z kolegow :wink:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Jak otwierasz drzwi to nie ma tego strzału jak w neonówce ?

Ciekawy jestem tych twoich LEDów? Kopsnij linka gdzie kupiłeś, zależy mi na tych małych szperaczach.

ja je kupilem w olkuszu :)

Moze byś mi kupił ? Podjechałbym przy okazji jakoś wieczorem albo byś wysłał. Człowiek robi całymi dniami i raczej sie nie wyrwe w ciągu dnia do Olkusza, póki co nie ma szans.

Te moje mnie drażnią. Chodzi o te do dużej lampy. Ory - łagodne rozjaśnianie żarówek nie działa jak trzeba z tymi ledami.

julo spoko tylko wolal bym zebys kiedys wieczorkiem podjechal i zobaczyl najpierw jak to wyglada a dopiero poniej bym ci kupil i wyslal jak cos:wink:

Opublikowano

Dobra to dam znać, może na weekendzie sie wyrwe.

Opublikowano
  • Autor
Dobra to dam znać, może na weekendzie sie wyrwe.

spoko jestem pod telefonem:wink:

Opublikowano

Słyszałem że rnsa sprzedajesz:whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

czyżby ktoś kupił leda ? :decayed:

Opublikowano

Podobno wkłada jakiegoś Grundiga z Forda escorta :decayed:

Opublikowano
Podobno wkłada jakiegoś Grundiga z Forda escorta :decayed:

A ja mam takiego mogę tanio oddać nawet ma wejście na CD :decayed: wyglądał by pięknie w tej furze :slina:

Opublikowano

Też jestem tego zdania. Ale dla Pawła technologia CD mogła by być jednak trochę za wcześnie. Niech chłopak się pierw obejdzie z kasetami:decayed:

Opublikowano

Do radia udzielam niezbędnych wskazówek. Pawłem bystry chłopak, poradzi sobie raczej :decayed:

Opublikowano

Ale daj mu wersję z obrazkami :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.