Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Bo ci zaś Boluś otworzy kiedyś:grin::grin::grin::grin:

no wlasnie :facepalm::facepalm: a sezon zlotow sie zaczyna wiec trzeba dopiescic autko :decayed: tylko przydala by sie jakas rozpiska gdzie kiedy co i jak :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
dzieki Łukaszu za naklejke jest git hehe:wink:

ważne ze zadowolony :thumbup1:

Opublikowano
Bo ci zaś Boluś otworzy kiedyś:grin::grin::grin::grin:

no wlasnie :facepalm::facepalm: a sezon zlotow sie zaczyna wiec trzeba dopiescic autko :decayed: tylko przydala by sie jakas rozpiska gdzie kiedy co i jak :decayed::decayed::decayed:

masz rozpiskę:

KWIECIEŃ:

5-6-7.04 Motor Show Poznań

13-14.04 - Otwarcie Sezonu WPP Szczecin

14.04 - Rozpoczęci sezonu małopolska Bochnia

14.04 - Rozpoczęcie sezonu 2013 SCSCLUB- Wilcze Laski

20.04 - Cult-Style.de /Rothenburg

20-21.04 - I Runda Drift & EEDC Rd.Tor Poznań

20-21.04 - SDC Drift & 1/4 Mili Warszawa Lotnisko Bemowo

MAJ:

08-11.05 – Worthersee

11-12.05 - MotoNostalgia

17-18.05 - Runda II DMP Tor Kielce

xx-xx.05 - Royal Meeting Cultstyle.pl

18.05 - Rozpoczęcie Sezonu Slammers BBQ (Powidz)

18-19.05 - Tuning Show Kraków

24-26.05 - Majówka

25-26.05 - German Treffen - Chruszczobrod

CZERWIEC:

01-02.06 - SDC Drift & 1/4Mili Kamień Śląski (Lotnisko)

07-09.06 - Zlot civic klubu w Białej Podlaskiej

07-09.06 - Oldschoolsuicide Party

08-09.06 - II runda DMP Runda Uliczna Toruń

08-09.06 - Volkstreffen /Galeria Pępowo

08-09.06 - VII VAG Nysa

14-16.06 - VAG Weekend

14-16.06 - Dynóvwka

21-23.06 - BMW Race - Hradec Kralove Czechy

22-23.06 - Race1sm Event

22-23.06 - Runda IV DMP Płock (stadion)

28-30.06 - Wolfsgruppe VAG Event

LIPIEC:

06-07.07 - Vag Meeting Bielawa

20-21.07 - DUB It!

20-21.07 - Runda V DMP Szczyrk/Salmopol (Touge Drift)

26-28.07 - VW Mania

SIERPIEŃ:

09-11.08 - IV zlot Cultstyle.pl

11 lub 18.08 SDC Ełk Runda Uliczna 1/4 Mili

17-18.08 - Runda VI DMP Sanok/Załuż (Touge Drift)

23-25.08 - III zlot Szanuj-sie.pl

24-25.08 - All Star Tuning Weekend Chruszczbród Stadnina PARNAS

WRZESIEŃ:

07.09 - Style'd - Style Poznan

07-08.09 - Summers Cars Party Muchowiec

14-15.09 - SDC Drift & 1/4 Mili Biała Podlaska (Lotnisko)

xx-xx.09 - Mapet Tuning

28-29.09 - Runda VII DMP & Drift All Stars RD. 7 Tor Poznań

30.08-01.09 - Slammer's Days (Przybrodzin)

30-31.09 - SDC Runda Torowa (w trakcie ustalania)

:guma:

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje Fantowski no to teraz mow mi na ktore jezdzimy?? :decayed:

Opublikowano

do sącza na pewno nie pojade bo tam sie nic nie dzieje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siara spoko bedziemy fantowski nie ma nic do powiedzenia:kox::P

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
siara spoko bedziemy fantowski nie ma nic do powiedzenia:kox::P

:grin: tss do żadnego sącza nie jade :wink:

Opublikowano

Przecież jako pasażer a nie kierowca pojedziesz... :decayed:

Opublikowano
Przecież jako pasażer a nie kierowca pojedziesz... :decayed:

ciekawe czym jak Pablo auto zbiera do kupy.. on potrzebuje prócz błotnika ćwiartkę auta... :decayed:

Opublikowano

Polak potrafi...taczkę, kawałek latarni z ksenonem się wspawa i będzie funkiel niu po dziadku z RFNu :grin:

Zresztą zawsze może Twoim jechać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie furka przejdzie do tego czasu jeszcze sporo modow :decayed:

Opublikowano
spokojnie furka przedzie do tego czasu jeszcze sporo modow :decayed:

hehe :decayed: dobre :grin:

Opublikowano
  • Autor

progres teraz bedzie dobry :decayed: bo przez zime sie nic nie dzialo

Opublikowano

Widziany dziś na krzyżówce, pięknie się prezentuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehe a ja codziennie twoja (moja bylą :wink:) widze pod blokiem :kox:

Opublikowano

pablo bys zebrał chłopaków i wpadlibyscie kiedyś do nas na spota wyjazdowego :P

Opublikowano
  • Autor
pablo bys zebrał chłopaków i wpadlibyscie kiedyś do nas na spota wyjazdowego :P

spoko nie ma problemu tylko troszke ogarne samochodzik i sie pojawimy :) bo sobie uszkodzilem zderzak przedni :facepalm:

aha ale bedziecie musieli zalatwic RS6 bo jestem ciekawy jak to chodzi :decayed:

Opublikowano
pablo bys zebrał chłopaków i wpadlibyscie kiedyś do nas na spota wyjazdowego :P

spoko nie ma problemu tylko troszke ogarne samochodzik i sie pojawimy :) bo sobie uszkodzilem zderzak przedni :facepalm:

aha ale bedziecie musieli zalatwic RS6 bo jestem ciekawy jak to chodzi :decayed:

każdy jest i Krzysiek ostatnio powiedział że wystarczy bo już ma dosyć :grin:

ale pooglądać zawsze można :wink:

PS. W Kamieniu Slaskim jest impreza w ten weekend - w niedziele - zapowiada sie ciekawie :naughty:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/auto-master-show-28-kwietnia-lotnisko-kamien-slaski-270747/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.