Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

ziomale byly dobre hehehe fanta trzeba sie integrowac z goralami :decayed:

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 10:20 ----------

No i sie doczekalem na przesylke od Qwertego

:decayed::decayed: teraz wiem ze wczesniej jezdzilem w ciemnosci heheheh lampy zostaly przerobione na bixenony do tego doszlo malowanie calosci na czarny mat, obrysowki USA, soczewka A6 C7, nowe przetwornice koito+nowe żarniki D4S ori. Efekt masakryczny:jerk::jerk:

01e15a45481d7762m.jpg 5b306f2714e16534m.jpg 7dfa2e02c736e92bm.jpg ed86d62952ab0f74m.jpg

Efekt:slina::slina:

światla mijania:

5e9495662b12f1dem.jpg

długie:

b84218f7efe4a7f7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było montowac dystanse? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem, ale na zywo tego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

Paweł lubi taki miszmasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za nisko ustawionych świateł jeszcze? Wydaje mi się po zdjęciu, że wiązka jakoś szybko opada :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayyebiście to wygląda! a do tego świeci :kox:

no powiem ci ze pieknie sie zlalo z czernia teraz jest to co chcialem miac :decayed:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

kolego ja nie lubie miec tego co wszyscy maja lubie cos innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayyebiście to wygląda! a do tego świeci :kox:

no powiem ci ze pieknie sie zlalo z czernia teraz jest to co chcialem miac :decayed:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

mnie osobiscie do calosci czarnej ta pomaranczowa obrysowka sie nie widzi(z niczym sie to nie komponuje) zrobilbym jak ori bix maja + chromowany kierunek w srodku

i ta biala fele tez bym dal w inny kolor

reszta :kox:

kolego ja nie lubie miec tego co wszyscy maja lubie cos innego :wink:

oczywiscie Tobie ma sie podobac nie mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło mamo jak to świeci :shock3:

no powiem ci ze swieci dobrze :slina: polecam

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Nie masz za nisko ustawionych świateł jeszcze? Wydaje mi się po zdjęciu, że wiązka jakoś szybko opada :eusathink:

wiesz co byllem wczoraj na stacji kontroli pojazdow gosc mi ustawial wiec chyba tak ma byc

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

oczywiscie Tobie ma sie podobac nie mnie :wink:

oczywiscie ale musial bys zobaczyc to na zywo wtedy mysle zmienil bys zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze naprawde warto :slina: taka jest roznica ze masakra niespodziewalem sie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ty sie tego nie spodziewales:wink: a myslales juz na spryskami ? bo widze ze czeka ciebie to co mnie

narazie jezdze tak jak jest ew jak sie doczepia bedzie trzeba cos pomyslec:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...